Zavrieť

Porady

Posteľ Kappa II

Anketa: čo si myslíte o obchode sedačky beta

Počet hlasujúcich
1. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Ste spokojný

    1 100.00%
  • Akú skúsenosť máte

    0 0%
  • ste s voľbou produktu od tejto firmy spokojný?

    0 0%
  • ste s voľbou produktu od tejto firmy nespokojný?

    0 0%
Hlasovanie s viacerými možnosťami.
Ahojte máte niekto skúsenosť z Bratislavkej predajne OC Korzo? Kúpila som si posteľ KAPPA II a chcem vedieť aká je. Na prvý pohľad vyzerala dobre a aj sa na nej dobre sedelo v predajni, len chcem vedieť či je dobrá.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    "Ahojte máte niekto skúsenosť z Bratislavkej predajne OC Korzo? Kúpila som si posteľ KAPPA II a chcem vedieť aká je. Na prvý pohľad vyzerala dobre a aj sa na nej dobre sedelo v predajni, len chcem vedieť či je dobrá. "

    Nevydarený pokus o reklamu? Alebo sa nás fakt pýtaš, aká je posteľ, čo si si už KÚPILA? Alebo je to snáď pozvanie?
    VeronikaB1903 Prepáč ale nebudem tu riešiť tvoje sprosté komentáre uchylne. Ja sa pýtam či má niekto skúsenosť s produktom a ak ty si nadržaný chuj ja zato nemôžem. a ak nemáš nič spoločné s touto témou neviem čo to tu komentuješ.
    misoft http://www.porada.sk/t216110-etiketa-porady.html časť Slušnosť, čestnosť a priateľský prístup, čast Hlavné pravidlá - ods. 2. Toto je varovanie! Ešte raz sa použije takéto urážlivé slovo na konkrétneho člena porady, budem žiadať o tvoj trvalý výmaz!
    10 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    VeronikaB1903 žiadna reklama. len zistujem. to snád normalny človek môže
    kopretinka normálny človek si najskôr zistí,potom kupuje....či ak tu niekto niečo zlé napíše,tak ju pôjdeš vrátiť??
    VeronikaB1903 prepáč ale zistila som si o nich dosť a ptoom som si ju kupila ale citala som recenzie od iných ludí síce to bolo všetko objednané z Trenčína. Chcem sa len uistiť.
    VeronikaB1903 A nie nepojdem ju vratiť ale nahlasim ich na SOI keďže tam pracujem a preto tu zistujem veci či su ostatný zakaznici spokojny a nemienim tu citat uchylne narazky od debilov ako ste vy. Ked neviete normalne jednou vetou odpvoedť že ano boli sme spokojny a nie neboli sme spokojny tak vas všetkých mam uprdele. Aspon som sa uistila aký je Slovenský národ že nevie zodpvoedať otazky a potom sa cudujete že s vami tak zaobchadzame.
    kopretinka ty pracuješ na soi? mám chuť ťa prefackať.
    prečo sa tu nezaregistruješ a neradíš,keď treba? netrep o tom,aký je národ slovenský.ty sama si sa teraz pekne vulgárne predviedla.
    evuš VeronikaB1903, prepáč, ale urážať nikoho nemusíš ......
    lujza.j Toto je zamestnanec SOI...konec japonec
    kopretinka ja iba poviem...no ty vole......pííííííp pííííííp pííííííííííííííp...........
    Tweety drzá osoba to je jednoznačne
    jslancik A TOTO JE ČO?
    http://www.porada.sk/t245304-sedacky-beta.html
      zbaliť
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Tweety zrejme si ale mala na mysli negru, či?
    kopretinka nám na farbe nezáleží,či neger alebo žltý,biely,červený,zjeme všetko
    VeronikaB1903 Aká negra? nie namala na mysli. Objednala som si posteľ a chcem vedieť či má niekto s nou už skusenosť, či sa hned nevylezí a či je v poho ale ako vidim každy si mysli že robim reklamu alebo čo alebo ako pan vyššie uchylne narazky.
    jslancik nediv sa, že to považujeme za reklamu... Jediný problém je, že to zisťuješ už PO kúpení postele. Keby si to zisťovala pred, bolo by všetko úplne OK. Ale hľadať info už po kúpení nie je vôbec OK. Neuviedla si, akým spôsobom si kúpila tú posteľ. Ale hypoteticky - nech by si sa dozvedela z x zdrojov, že je na houby, predražená, a že ju nechceš - čo by si spravila? Neprebrala ju, keď príde - v prípade e-shopu? Resp. vrátila po x dňoch? Alebo ju máš iba objednanú v predajni? Nechceli po tebe zálohu? Skrátka a dobre, najlepšie je zisťovať referencie VOPRED, nie až po kúpení, ako píšeš.
    mareko pozor na rasistické podtóny (negro, biely, žltý ...)
      zbaliť

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    VeronikaB1903 (Dnes 13:48) A nie nepojdem ju vratiť ale nahlasim ich na SOI keďže tam pracujem a preto tu zistujem veci či su ostatný zakaznici spokojny a nemienim tu citat uchylne narazky od debilov ako ste vy. Ked neviete normalne jednou vetou odpvoedť že ano boli sme spokojny a nie neboli sme spokojny tak vas všetkých mam uprdele. Aspon som sa uistila aký je Slovenský národ že nevie zodpvoedať otazky a potom sa cudujete že s vami tak zaobchadzame.

    Mila Veronika B., podla toho ako si sa tu na porade prejavila, tak predpokladam, ze na tej SOIke robis maximalne upratovacku
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    srska tak to by mala mať čas na opáčko 1. pádu mn. čísla :-))
    misoft No! Zaslať túto konverzáciu p. Machutovej - tak skončila. Mám 100 chutí to tam zaslať. Nejaká oná ...... nám tu nebude nadávať a poučovať nás....
    Napíšem to už riadne - krava pri*rbana!
    jslancik snáď na SOI nerobí toľko Veroník (upratovačiek)
      zbaliť

    jerry2000 je offline (nepripojený) jerry2000

    jerry2000
    Ak Ti vyhovuje tvrdšie spanie,tak je je perfektná. Ja mám radšej tvrdšie spanie a mne vyhovuje.V predajni sú ochotný a ak sa Ti bude zdať, že by si potrebovala hrubší matrac,ochotne Ti ho spravia.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    VeronikaB1903 (Dnes 13:32) Prepáč ale nebudem tu riešiť tvoje sprosté komentáre uchylne. Ja sa pýtam či má niekto skúsenosť s produktom a ak ty si nadržaný chuj ja zato nemôžem. a ak nemáš nič spoločné s touto témou neviem čo to tu komentuješ.
    VeronikaB1903 (Dnes 13:48) A nie nepojdem ju vratiť ale nahlasim ich na SOI keďže tam pracujema preto tu zistujem veci či su ostatný zakaznici spokojny a nemienim tu citat uchylne narazky od debilov ako ste vy. Ked neviete normalne jednou vetou odpvoedť že ano boli sme spokojny a nie neboli sme spokojny tak vas všetkých mam uprdele. Aspon som sa uistila aký je Slovenský národ že nevie zodpvoedať otazky a potom sa cudujete že s vami tak zaobchadzame.
    VeronikaB1903 (Dnes 13:40) Aká negra? nie namala na mysli. Objednala som si posteľ a chcem vedieť či má niekto s nou už skusenosť, či sa hned nevylezí a či je v poho ale ako vidim každy si mysli že robim reklamu alebo čo alebo ako pan vyššie uchylne narazky.
    To všetci zamestnanci SOI sú takí vulgárni ?

    To všetci zamestnanci SOI robia prieskum na nete a následne urobia nejakú správu a následne aj odmenu ?

    To sa potom niet čo čudovať , že to ak tak v obchodoch vyzerá .

    P.S.:

    Večer daj partnerovi do Negry Viagru ... aspoň Ťa poriadne vytrtká na Kappe ...možno aj II krát ...

    Skľudníš hormón a budeš sa snáď správať ako štátny zamestnanec platený príslušníkmi tohoto štátu .
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    jslancik neviem, akým titulom by obdarila teba
    buchač Dočkám .
    Prečítam .
    Uvidím .
    Dojesexujem .
    No problém .
    srska aj by som vedel - keďže 1903 je zo zv
    jslancik čo, zvolenčania majú svoje špecifické "tituly"?
    srska "čo si oné zo šumiaca?
      zbaliť
    Kvaka 16.10.14 15:21 odstránil(a) z Porady

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.