Zavrieť

Porady

Problem s instalovanim windowsu

Ahojte
Mám taký problém s notebookom mojej priatelky..
Zničoho nič sekol a to tak že bolo treba dať tvrdy reset .. odvtedy vždy ked som zapol notebook tak sa nacila obrazovka s windowsom a tam aj ostala ... po chvilke to už vypisovalo že pri spustení došlo k chybe .. a že mam dať bootovatelne cd s windowsom do mechaniky zvolit jazyk a opravu .... spravil som to ale akonahle som dal ten jazyk a nasledne opravu tak notebook zas zamrzol a nic sa nedialo .. skusal som aj nanovo nahodit windows miesto opravy som dal onstalovat a vypisala spúštám instalačne subory a tam to aj ostalo zasa nič .. jednoducho neviem nič robiť s notebookom sekne a to je všetko ... .
neviem ani nainštalovať windows neviem ani spustit nudzovy režim pretože aj ten po chvilke sekne v biose som skusal už hocico ale ani tam nič ,...
neviete čo je problem ? lebo už zošaliem ...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Prečo zakladáš rovnakú tému dvakrát. Prečo vystupuješ pod dvoma účtami? Oznámené administrátorovi so žiadosťou o okamžitý výmaz! Hrubé porušenie Etikety Porady.
    http://www.porada.sk/t245487-neide-n...ml#post2562546
    buchač ...a na čo výmaz ???
    Ohab tak ...

    Veď predsa sám zošalie ....

    Aspoň nahradí Santosa ...bude do koho rýpať ...
    misoft Nech si nemyslí, že tu bude vyskakovať...
    BTW: ale blázinec mu s radosťou nájdeme

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    no ked si uz aj v biose skusal hocico, tak je najvyssi cas dat ruky prec a odniest notebook do opravy - s priatelkou mozete vikend stravit bez PC

    Problem s instalovanim windowsu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.