Zavrieť

Porady

Kuriatkam sa krivia prsty a maju problem s klbami

Kuriatkam zdrobneleho plemena sa zacali krivit prsty a niektore maju problem s klbami.Maju pribl. tri tyzdne. Znemoznuje im to chodenie. Chovam: tvaroh, kukuricna krupica, zihlava, drobna datelinka, vapenny grit a voda. Co im moze chybat? Ako im pomoct?Dakujem za odpovede.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    BR1 brojlerové kurčatá a K1 kurence chované na nosnice a môže sa pridávať acidomid D, ktorý sa pridáva do vody 5 ml na 1 liter vody, stačí podávať do 10 týždňov. Ale pokiaľ sa používa kvalitná K1, nie je ani acidomid potrebný alebo len v polovičnej dávke.
    Martios dve uhynuli, ostatnym vitaminy a mineraly pomohli, ..pravdepodobne pri vyvoji vo vajicku doslo k nejakej vade, destrukcii,alebo poruche,ako to mam nazvat, kedze jedna kvocka pod ktorou boli vajicka mi zletela a vajicka som potom zachranoval a daval pod druhu kvocku, klesla teplota, podchladili sa,...
    Peter z Bratislavy
    Neviem koľko dávaš toho tvarohu, ale asi to preháňaš so živočíšnou bielkovinou.
    Pre kuriatka do veku 6 tyždňov je najlepšie zmes K1. (Kuře mini) od Energys vo forme drtených granuliek.
    Je bez kokcidiostatik a za roky čo ju požívam, kurence rastú ako z vody.

    Kuriatkam sa krivia prsty a maju problem s klbami

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.