Zavrieť

Porady

Ako zriadiť umeleckú školu?

Dobrý deň. Chcela by som zriadiť základnú umeleckú školu. neviete mi poradiť, ako postupovať a čo k tomu všetko treba?
Naposledy upravil Hafneta : 23.06.14 at 17:27
4 komentárov     zbaliť
korela Uprav - ako zriadiť umeleckú školu
jslancik Na upravu je tam toho viac vlastne vsetko...
Hafneta bohužiaľ som tu nová a netuším ako a čo, ospravedlňujem sa........... neviem vsetko ako niekto
jslancik Vies, problem je ten, ze tieto temy su tu uz niekolkokrat rozobrate. Ak mas nejaku konkretnu otazku v danej zalezitosti, tak sem s nou. Ale takto polozena otazka akosi naznacuje, ze si tu a ani inde zatial nehladala. A nie je od teba pekne, ze chces od nas, aby sme to hladali za teba. To je ten problem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    korela je offline (nepripojený) korela

    korela
    https://www.google.sk/webhp?sourceid...j%20%C5%A1koly
    .
    file:///C:/Documents%20and%20Settings/mama/Dokumenty/Downloads/ziadost_o_suhlas_na_schvalenie_sukromnej_zakladnej _umeleckej_skoly_-_art_folk_v_snine_zriadovatelky_emilie_vantarovej. pdf
    .
    http://www.odpovede.sk/otazky/ako-zriadit-sukromnu-zu-s
    .
    http://www.porada.sk/t233707-chcem-s...i-odbormi.html
    je mi to veľmi ľúto, v tomto linku bol podrobný návod na celú stranu ako zriadiť súkromnú umeleckú školu.
    Uviedla som tam link, žiaľ, je nefunkčný, skús im zadať otázku, lepšiu odpoveď ako od nich s najlepším obsahom asi nezískaš.
    Alebo oslov zadávateľa cofee, ako dopadol. Na požiadanie máš tuším čas na podanie žiadosti do konca mesiaca.
    Naposledy upravil korela : 23.06.14 at 19:08 Dôvod: doplnenie
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    korela Doplnila som.
    korela To nie je najlepší príklad na porovnanie.
    dariusko Korella.
    Je to iné a je to súčasne podobné .
    V oboch prípadoch potrebuje :
    kapitál
    odborníkov
    špeciálne povolenia
    klientelu

    Takisto by to mohla byť lekáreň, dielňa na opravu vysokonapaťových zariadení, bitúnok
    Hafneta nevadi, aj tak dakujem za tvoju pomoc a ochotu
      zbaliť

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Sukromna melecka skola sa zriaduje ako zariadenie volnocasovych aktivit. Ak chces, aby skola dostavala normavit na ziaka, musis poziadat MS SR o zriadenie skoly. Podrobny postup najdes na stranke MS SR. Na akreditaciu vsak potrebujes garanta skoly, ktory odborne bude zastresovat toto vzdelavacie zariadenie.

    Ak to chces prevadzkovat bez normativ, len s prispevkami ziakov, akreditaciu nepotrebujes, otvoris si to ako sukromne volnocasove vzdelavacie zariadenie.

    Ako zriadiť umeleckú školu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.