Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    abusot Hovori o tom nejaka pravna norma? Pride mi to zvlastne, kedze poverena vedenim ma rovnake pravomoci aj povinnosti ako riaditelka.
    misoft Pokiaľ niekoho niečim poveríš, musíš dať aj právomoci - inak by takéto poverenie nemalo žiadny zmysel (ako keby tam nikto nebol)....zároveň s právomocami je aj zodpovednosť... a zastupovanie (poverenie s vedením) nie je vymenovanie do funkcie - je to dočasné do doby, kým sa nenájde
    terezamaria http://www.google.sk/url?sa=t&rct=j&...........možno že aj tu niečo nájdeš, ale každopádne zriaďovateľ má na to plné právo....
    abusot Toto vsetko mi je jasne, len sa mi zda nelogicke, aby niekto, kto nevyhovel kriteriam vo vyberovom konani, nakoniec aj tak tu pracu robil ...
    misoft Možno je to nelogické...... ale možno tie kritéria sú také, aké sú, ona však má kvalifikačné predpoklady na toto - tak ju poverili, ale nie je právoplatnou riaditeľkou - len poverenou - dočasne.... Až sa nájde osoba, ktorá bude vyhovovať, ona skončí.....
      zbaliť

    Môže zriaďovateľ /Mesto/ materskej školy poveriť vedením materskej školy kandidátku, ktorá bola vo výberovom konaní na riaditeľku neúspešná?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.