Zavrieť

Porady

Dohody od 1. 7. 2014

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či dohoda o pracovnej činnosti, ktorú po 1. 7. 2014 uzatvorím na kratšie obdobie ako 1 mesiac bude stále dohodou s nepravidelným príjmom.
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    JML79 je offline (nepripojený) JML79

    JML79
    Ano dohoda, ktora zacne a skonci v jednom mesiaci ostava aj po 30.6.2014 stale dohodou na nepravidelny prijem

    zuzanna je offline (nepripojený) zuzanna

    zuzanna
    ak mam dohodu o PČ uzavretu ako nepravidelny prijem s tym ze dotycnu volame ked ju potrebujeme musim ju prehlasit na pravidelny prijem, robila u nas vo februari a teraz v juni, a zase asi v auguste bude, vyplacame ju kazdy stvrtrok ako to bude po 01.07. prehlasit ci??? neviem ako to posudit pravidelny alebo nepravidelny a ako ju vyplatit ked uz sa musi vzdy ked robi a je prihlasena ako nepravidelny prijem???
    Naposledy upravil zuzanna : 18.07.14 at 16:52
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    zuzanna prosim vas neviete mi poradit co urobit ked mame takuto dohodu ako pokracovat po 01.07.
    zuzanna prosim ako brat takuto dohodu nemate nikto taky pripad
    avalik Etiketa Porady: Otázky zadávam samostatne, nie v rámci iných otázok alebo debát.
    zuzanna no keby som vedela ako tak dam otazku inak ale nejak mi to nejde
    avalik dole na stranke klikni na "Návod" tam je to vysvetlené
    zuzanna prosim neviete ako s takouto dohodou stale ju brat ako nepravidelny prijem, s tym ze vyplatim uz vzdy ked zamestnanec odrobi teda ak pracovala v auguste musim vyplatit do konca septembra je tak???
    zuzanna ak by nahodou niekto mal takyto pripad alebo vedel link na nejake priklady pre dohody od 01.07.2014 prosim napiste mi ako postupovat pri takejto dohode uzavretej 15.02.2014 pracovná činosť s tým že dotyčná chodí na zavolanie pracovala vo februári a teraz až v auguste vyplácanie dohodnuté raz za štvrťrok ako postupovať brať to stále ako nepravidelný príjem a odmeňovať tiež že raz štvrťročne??? keď v zákonníku práce je napísané, že odmena musí byť vyplatená po mesiaci v ktorom pracoval
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.