Zavrieť

Porady

neuznana reklamacia telefonu

mobilny telefon, ktory som mala len dva mesiace mi z nicoho nic zamrzol..vypla som ho, zapla a zrazu sa na obrazovke objavila cierna farba s pasikmi.bol uplne bez skrabanca. hned som ho poslala na reklamaciu..den pred mesacnou dobou (co bola na reklamaciu urcena) mi prisiel mail, ze sa reklamacia zamieta. da sa voci tomu dako branit? dakujem
Chobot A ako zdôvodnili zamietnutie reklamácie?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    syn thea je offline (nepripojený) syn thea

    Som syn Thea ktorý je tu registrovaný 9 rokov.už je moc chrý,tak ho skúsim nahradiť. ...viac syn thea
    Mne v takom istom prípade bez slova mobil vymenili.Kde si ho kupovala?Seriozny predajca neporuší zákon o ochrane spotrebitela,tým len stráca potencionálne nových zákazníkov.
    misoft ...........presunuté ako odpoveď...........
    kopretinka Alexandre to je,zdá sa,fuk..........a prečo to nedáš ako odpoveď?

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Naopak - toto bolo hrubé porušenie zákona na ochranu spotrebiteľa. Zamietnutie reklamácie je možné len na základe odborného posudku. Ten nemajú!. A za ďalšie - ak sa chyba prejaví do 6 mesiacov odo dňa kúpy - považuje sa to za výrobnú chybu a reklamácia NESMIE byť zamietnutá! Alexandre by som odporúčal, aby sa obrátila na SOI! Dôvod - zamietnutie reklamácie v rozpore so zákonom 250/2007
    http://www.zakonypreludi.sk/zz/2007-250
    http://www.pravaspotrebitela.sk/inde...hures&itemid=9

    neuznana reklamacia telefonu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.