Zavrieť

Porady

postup pri uzatvoreni dohody o brigadnickej praci studentov

Viem mi niekto poradit presny postup co vsetko treba dat podpisat studentovi a kde treba nahlasovat studenta? (SP a ZP)
A ma niekto aj vzor - suhlas rodica aby mohol vykonavat brigadu, jedna sa presne o prace na streche, samozrejme vyskove skolenie bude mat urobene.

dakujem
veronikasad Doplň vek študenta
Lenka278 je na strednej skole teraz ma 17 rokov
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zuzanka_ba je offline (nepripojený) Zuzanka_ba

    Zuzanka_ba
    Čo a kam nahlasovať sa tu rozoberalo, použi funkciu vyhľadávať. Súhlas rodiča môže byť prilepený k podpisu zamestnanca, ako zákonný zástupca podpisom potvrdzuje atď atď
    ALE práca na streche je zakázaná, školenie nepomôže. Ak by sa mu niečo stalo, máte po chlebe.
    http://www.uvzsr.sk/docs/leg/286_2004.pdf
    ZOZNAM PRÁC A PRACOVÍSK,KTORÉ SÚ ZAKÁZANÉ MLADISTVÝM ZAMESTNANCOM
    ....vo výškach presahujúcich 1,5 m a nad voľnými hĺbkami.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Lenka278 zakazane? zaujimave ja som kontaktovala kvoli tomu skolitela co robi vyskove a vsetky skolenia co sa tohoto tyka a vela dalsich, a povedal ze pokial je chalan vlastnikom OP tak moze robit na streche ale musi mat preukaz o skoleni - teda vyskove prace a nad volnou hladinou
    tak to mu budem musiet zajtra zavolat ze co mi na toto povie lebo teraz veru neviem.
    Zuzanka_ba nenašla som žiadnu výnimku, ak sa dozvieš na základe akého predpisu môže túto prácu vykonávať, daj sem info.
    Lenka278 ok zajtra volam skolitelovi lebo on bude lepsie vediet na zaklade coho tvrdi to co tvrdi a potom napisem
    Lenka278 som precetovala tu skoro vsetko ale nic take co chcem vediet som nenasla....ake tlaciva a co kde vsetko ponahlasovat
      zbaliť
    avalik 13.07.14 18:04 priradil do Porady

    postup pri uzatvoreni dohody o brigadnickej praci studentov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.