Zavrieť

Porady

Kontrolny vykaz DPH a prijata faktura na ucely DPH - SURNE ! Dakujem

Dobry den,
kupujem vozidlo na ktore mi pri objednavke predajca vystavil zalohovu fakturu na cast hodnoty vozidla. Po jej uhrade mi vystavil fakturu na ucely DPH na cast hodnoty. Zvysna cast nebola este fakturovana, nakolko sa vozidlo vyraba. Ake clenenie v KV DPH mam uviest ? Rada by som si overila, ci som postupovala spravne ak som vystavila interny doklad k uhradenej zálohovej faktúre.
Dakujem velmi pekne za pomoc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    Skús mi láskavo vysvetliť z akého dôvodu dupľuješ otázku, na ktorú si už včera dostala odpoveď?! ...a že som nereagovala na ten komentár? A na čo? Pýtaš sa dokola to isté a v odpovedi to máš jasne napísané! http://www.porada.sk/t247676-kontrol...ml#post2580086
    amundsen Dobry den, dakujem Vam pekne za odpoved. Len som si nebola ista, lebo som sa domnievala (ze ten interny doklad musim vystavit, kym nie je normalna faktura ale len faktura na ucely na DPH. Realna faktura mi totiz prijde tak asi o mesiac, ked auto vyrobia. Takze si to opravim. Dakujem. Ada

    Kontrolny vykaz DPH a prijata faktura na ucely DPH - SURNE ! Dakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.