Zavrieť

Porady

szčo a diety

szčo fakturuje firme platcovi dph v Ostrave, pre ktorú vykonáva montážne práce v Třinci, szčo pochádza zo Žiliny, na živnostenskom ma adresu Žilina,pracu vykonava v Třinci ,ma szčo narok na diety t.j.600 CZK /DENNE?dakujem
3 komentárov     zbaliť
Mila123 je to jednorázová zákazka? alebo pravidelná?
Mila123 ako vidím nie si tu......ale čo už......
Mila123 neodpovedala si.....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    maja32 samozrejme,že som na internete i v zakone pozerala podrobnosti ohľadom diet, písala som i na danove riaditeľstvo,tam mi zatiaľ neodpovedali, riešila som to i s účtovníčkami,takmer všetky čo som sa ich pytala stravné v zahraničí normalne davaju, a zdá sa mi to aj pre szčo nespravodlivé, pracoval v čechách a môže si dať do nákladov len 4 Eura na deň? zmluvu o výkone prác ma s českou firmou riadne uzavretú,firma sídli v Ostrave,práce pre ňu vykonáva v mestách Ostrava-Trinec, preto so zadala na poradu otázku, ako to robia účtovníci na porade, ide o pracovnú cestu s iným ako obvyklým miestom výkonu? Kedže zmluvne ma s firmou dohodnuté miesto výkonu Ostrava alebo Třinec a má slovesnkú živnosť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.