Zavrieť

Porady

Dovoz sadrokartonu v malom mnozstve

Poznate niekoho kto dovezie sadrokarton aj v malom mnozstve? potrebujem len cca 6 dosiek, 1,2m mi do auta nevlezie na sirku tak si to sam neodveziem ;/ a vsetci co ponukaju dovoz tak maju pri nakupe od 200€ vyssie a podobne.
dakujem

Dovoz do BA - petrzalka (pri tescu)
Naposledy upravil jooky : 04.08.14 at 13:54
4 komentárov     zbaliť
senčan Odkiaľ - kam?
jooky hej to som zabudol, uz som doplnil
command Co takto skusit si prenajat vozik ci nemas ani tazne?
jooky Ee mam coupe neviem si na ňom moc predstavit ťažné :-)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

    alltracboy
    16 eur za dovoz v ramci bratislavy. napis mi sukromnu spravu dam ti kontakt na firmu
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    jooky Myslel som pri nakupe nad 200 sa da dovoz. Nakladne taxi som uz rozmyslal, zatial je to asi jedina varianta, lepsia by ale bole ze by mi to priamo predajca doviezol, len som nenasiel ziadneho co by to doviezol aj v mensom mnozste
    jooky Chobot kde som pisal ze chcem zadarmo dovoz? Pisal som ze chcem aspoň nejaký dovoz. Nákladné taxi je posledná alternatíva kedze je to nepraktické....
    Chobot Hej, zle som to pochopil. Ale aj tak - predajcom sa kvôli 35 Eurám tržby neoplatí posielať auto. Jedine obvolať všetky stavebniny v okolí.

    Ale tiež mi napadá - veď na Panónskej pri ČS Jet máš stavebniny - tam keď to kúpiš, tak to s kamarátom k Tescu aj na ručnej káre donesiete.
    jooky Niekomu sa to plati niekomu nie, ked raz idu na rozvoz ci zoberu par dosiek navyse tak im moze byt jedno a to co si za to nauctuju im zaplati naftu na cely zvysny rozvoz, vsetko je to len o dobrom naplanovani nikoho takeho som ja nenasiel preto som sa pytal tu, alltracboy mi uz poradil, takze to mam vybavene.
    S tou karickou (tu tiez nemam) si to moc neviem predstavit je to ku mne 1,6km a nieje tam prave privetiva doprava z panonskej ku mne.
      zbaliť

    Dovoz sadrokartonu v malom mnozstve

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.