Zavrieť

Porady

Sused a motorky

Dobry den. Nevedela som vybrat spravnu rubriku rozhodovala som sa medzi auto moto a pravo snad mi budete vediet poradit

Ide o to, ze byvame viac menej na dedine, v primestskej obci, a susedia robia nadmeny hluk s motorkami. Netrva to dlho okolo 2~3 mesiace. Ide o to ze maju silne cross motorky, ktore robia nadmerny hluk na celu ulicu. Brat trvdi, ze " tych 5 sekund vydrzis kym nastartuju a odijdu" len casto krat chodia hore dole po ulici a navyse si niekedy si dovedu kamaratov a robia to iste. Chcem sa spytat maju pravo robit take veci v obytnej zone ? Neplatia nejake obmedzenia alebo nieco? Da sa to nejako riesit? Nerobia hluk pred 6 rano ani po 22. v noci cize nenarusuju nocny klud.... Dakujem za rady a odpovede
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pokiaľ neprídu takíto, tak by som bol aj kľudný.




Susedovcov môžeš len požiadať ...a slušne...lebo iné nepomôže. V opačnom prípade by sa začali diať možno aj schválnosti.
Dá sa povedať, že ani policajti nič nezmôžu. Tí by mohli ísť len podľa zákona, čiže pozrieť dokumenty a prípadne ten technický stav.
To je niečo podobné, ako keby aj iných vodičov chceli omedzovať a obmedzovať v jazde.
Zvyšok by sa dal považovať za policajnú šikanu.
0 1
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
S1lvik4 S1lvik4

S1lvik4 je offline (nepripojený) S1lvik4

Policiu zrcite nie lebo mame s nimi ako tak normalne vztahy... Skor ide o to ze som si vedoma ze taku motorku nebudu tahat niekde do pola a tam ju nastartuju... Preto som chcela vediet, ci sa s tym da nieco robit, ale zatial to Vidim ako neriesitelnu sitaciu a mozem iba dufat ze ich tato zabavka coskoro prejde
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

S1lvik4
Policiu zrcite nie lebo mame s nimi ako tak normalne vztahy... Skor ide o to ze som si vedoma ze taku motorku nebudu tahat niekde do pola a tam ju nastartuju... Preto som chcela vediet, ci sa s tym da nieco robit, ale zatial to Vidim ako neriesitelnu sitaciu a mozem iba dufat ze ich tato zabavka coskoro prejde
Nič! To by si potom musela žiadať susedov, ktorí majú autá, aby neštartovali. Pokiaľ neporušujú zákon 8/2009 - musíš to pretrpieť. Ak by to však bola obytná zóna, takto označená na začiatku

a na konci

a preháňali by sa tam 20 km/h a viac- vtedy už môžeš policajtov volať..... inak nie. Ešte by si mala ty problémy....
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať