Zavrieť

Porady

Zdedený dom, nezaplatená elektrina

Dobri den chcem sa opitat kamaratka ma dom v Bidovciach zdedyla ho po Bratovi ..... podnajomnici neplatili elektiku tak vypli . Ona dlh viplatila
A dom dlho tak stal ja bi som chcela ist do toho domu Lenze vraj treba tam urobit projekt. Dat tam skrinku a pripojku. Velmi sa dotoho nerozumjem
Chcem sa opitat co ma to bude stat a ako mam postupovat. ? A kamarata mam elektrikara mohol bi to urobit Aj on.dakujem vopred za odpoved.
Naposledy upravil Dav : 03.09.14 at 08:25
9 komentárov     zbaliť
avalik http://www.porada.sk/t241041-poprosi...-podstatu.html
avalik princeznicka, to co som dala vyssie je link, na ktory treba kliknut a dozvies sa viac ... ale aj z toho textu by si mohla pochopit co sa po tebe chce - zmena nazvu otazky z "prosim o odpived" na " Súrne prosim o odpoved poradite mi prosím" nezodpoveda pravidlam tejto stranky - dole mas etiketu porady, tak ju respektuj.
kn-alka mimo témy: to na klávesnici nemáš ypsilon?
Tweety keby len y ale ani o
misoft Keby lev Y, ale ani obojaké Ẏ
sito hladíte z hora? Bo RA boha ... ...
stevulka princess Nie nemam a neoxiduj ! Teba sa nikto nic nepital
willma za takýto "koment" moc odpovedí k veci nečakaj a buď rada, že sa ostatní poraďáci chovali tak umiernene. Čerstvá registrácia a chováš sa ako majster sveta. Ty chceš pomoc od ostatných tak sa podľa toho chovaj. Slovíčka "prosím" a ďakujem" sú neodmysliteľnou súčasťou normálneho ľudského správania - urážky a podobné chovanie voči ostatným poraďákom si láskavo na týchto stránkach odpusti!
bodliak Hlavne, že princess máš s dvoma s na konci...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    canbo je offline (nepripojený) canbo

    canbo
    Opätovné pripojenie " elektriky " je potrebné navštíviť Zákaznícke centrum VSE pre Bidovce asi najbližšie v Košiciach ( blízko železničnej stanici. ) Podať žiadosť o znovu pripojenie .
    Žiadosť podáva vlastník nehnuteľnosti ( kamarátka).

    Na základe žiadosti o pripojenie vydajú vám záväzne stanovisko - podmienky na pripojenie ktoré musíte splniť.

    Znovu pripojenie nebude zadarmo , okrem pripojovacieho poplatku ( od 61 €
    do 200€ ) a podla dĺžky odpojenia aj projektovú dokumentáciu , samotná práca a matérial .

    A musí uhradiť dlžobu za predchádzajúce obdobie.(za nájomníkov)

    Hlasovalo 6 pouzivatelov

    Užitočné (6)
    stevulka princess, AmmiS, a_je_to, Oliwa, Zitulda, taiko
    6
    stevulka princess Dlžoba je uhradena..... dakujem za odpoved ......a ako dlho to bude trvat nevjete,?akolko ma to vsetko vinde eur? Prosim o odpoved

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    No ked mas kamarata elektrikara, tak by mal vediet co vsetko treba, aby to bolo v poriadku.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    panamaus Napríklad Distribúcia bude od teba pred uzavretím zmluvy o pripojení pýtať revíznu správu
    revizák ju vydá na základe dobre urobenej roboty (a výkresu)
    elektrikár to dobre urobí podľa dobrého elektroprojektu
    projektant to nakreslí, keď si objednáš a zaplatíš
    stevulka princess Dakujemm za odoped ale asi kolko to bude stat ? A to sa bude musiet aj v dome menit na novo elektrina?
    panamaus či a čo treba meniť povie (trochu prehnane) projektant

    PS
    A potom mu never, že IBA meď je dobrá
    a že hliník je zlý
    Poukáž na distribučné siete
    VŠETKY sú z hliníka

    PS
    Cenu netuším
      zbaliť

    Zdedený dom, nezaplatená elektrina

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.