Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Predpokladám - máš ho v Standby režime - zapínaš cez DO. Je to chyba dekódovania signálu pre LCD.
    Skús postup: pri zapnutom TV ho vypni SIEŤOVÝM vypínačom (nie cez DO). Počkaj 30 sekúnd a znova ho vypínačom zapni.
    Ak je to, čo si myslím - obraz by mal normálne nabehnúť.
    Ak nenabehne - tak servis.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Michal, skús si prečítať po sebe zadanie. Z uvedeného je skutočne ťažké určiť, v čom je problém, či vôbec pochopiť, čo ti televízor robí. Obraz sa skladá s pixelov, ktoré majú zelenú, modrú a červenú farbu. Preto aj príspevky, ktoré som vymazal, lebo boli mimo témy, boli tak písané. Väčšina odpovedajúcich považovala tvoju otázku za žart.

    Ak to myslíš vážne, tak tu na porade ti s tým nepomôžeme. Ak nepomohlo vypnutie TV a vytiahnutie zo siete na pár minút, tak asi bude TV pokazený. Treba skúsiť servis (najlepšie autorizovaný alebo značkový - pre danú značku), kde ti s istotou povedia, či to pôjde opraviť, alebo či si budeš musieť kúpiť nový televízor.

    Ak nabudúce budeš zadávať otázku, treba ju naformulovať tak, aby bola aj pre iných pochopiteľná.

    chcel by som sa opýtat- mám televízor Orava,Model-lt821c ,zapnem ho a na televízori mi naskakujú len tri farby zelená,modrá,červená ..aká to môže byť chyba a prípadne ako ju odstrániť.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.