Zavrieť

Porady

mam podozrenie na otravu krvi,pichol som sa rezavym drotom dva razy,3dni naspat ale mam neustale bolesti brucha a hnacky

Neviem ci to je tym ze som prvy den po pichnuti nejedol 17hodin,rany mi nehnisaju trosku pobolievaju,vec je ze nikdy predtym som nemal take hnacky,cokolvek zjem musim po chvili na toaletu,prosim velmi pekne o nejahku radu,ci mam pockat chvilu,par dnni a ked sa to nezlepsi mam ist do nemocnice? hnacky mam poslednych 24hodin
Naposledy upravil peterniga : 10.09.14 at 09:21
ivka70 A bol si uz u lekara?
Ci na co cakas?
3 dni hnacky su uz pre organizmus problem aj keby nesuviseli s tym drotom ....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    evuš je offline (nepripojený) evuš

    evuš
    Kedy si bol očkovaný proti tetanu ?? Ochranná doba je tuším cca 10 rokov....
    3 dni trvajúce hnačky môžu spôsobiť dehydratáciu a kolaps.... šup-šup k lekárovi a nie sedieť za PC...

    Keďže si bol očkovaný v 2009 nemyslím, že je to otrava....verím, že ranu si dezinfikoval....na hnačku skús Smectu alebo Endiex....ale dobre poslúžia i čučoriedky, višne, banán či tmavá horká čokoláda... ak to neprejde - určite lekár !
    Naposledy upravil evuš : 10.09.14 at 09:49 Dôvod: doplnenie

    JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

    JAJA11
    treba si dať nejaké tabletky proti hnačke, ak tie nezaberú, treba ísť k lekárovi, ale po troch dňoch už asi ani netreba čakať.... hnačka nemusí vôbec súvisieť s ranou, može byť skôr z toho, že máte strach a ste nervózny, že vám rana začne hnisať.... ale to už nech radšej posúdi lekár... držím palce, určite bude všetko v poriadku

    Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

    ten, čo už nemusí do roboty Excise Duty
    Inak, na Slovensku máme hrdzu, rez majú v Čechách...

    danpoce je offline (nepripojený) danpoce

    danpoce
    kup si imodium + endiex a uživaj ,ak nepomôžu chod k lekarovi...+dieta/voda,chleba,pepsi,černy čaj
    buchač CITUJEM s dôrazom na dátum zadania :

    mam podozrenie na otravu krvi,pichol som sa rezavym drotom dva razy,3dni naspat ale mam neustale bolesti brucha a hnacky
    10.09.14 10:16

    ODPOVEDÁM :

    Dnes je 17.09.2014.
    Ak by tie hnačky trvali až do dnešného dňa, tak by už bol dávno na interne.
    Ak by mal otravu krvi, tak je na tom oveľa horšie.

    POZNÁMKA :

    Občas je potrebné čítať a uvedomiť si všetky súvislosti.

    mam podozrenie na otravu krvi,pichol som sa rezavym drotom dva razy,3dni naspat ale mam neustale bolesti brucha a hnacky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.