Zavrieť

Porady

Pri zmene dokumentu (ulozeni) sa program opyta kto vykonal zmenu a tym sa automaticky vyplni kolonka v dokumente - aktualizacia mena a datumu

Priklad: mam preddefinovanu tabulku, ku ktorej ma pristup x ludi (povedzme teraz len 3 uzivatelia). Pri akejkolvek zmene a ulozeni dokumentu sa makro spyta na uzivatela. Poverene osoby maju v makre zadefinovane svoje heslo, ktore pozna len dany uzivatel. Pri zadani hesla sa aktualizuje kolonka mena a datum zmeny. Subor o zmene sa ulozi podla preddefinovanych koloniek v tabulke: Datum zmeny_"text"_"text"_uzivatel. Je to mozne?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    PaloPa je offline (nepripojený) PaloPa

    PaloPa
    A je nutné riešiť to makrom ? Ak by mal používateľ vypnuté povolenie používať makrá, tak sa požadovaná zmena nepustí.

    Skôr by som odporučil použiť zabudovanú funkčnosť Excelu "Zdielanie zošita".

    Niečo podobné sa tu už riešilo:

    http://www.porada.sk/t139104-excel-c...ml#post1387642

    P.
    Steve26 dakujem za poradu. Vedel by som dane riesenie predstavit aj u mna. Stevo

    Pri zmene dokumentu (ulozeni) sa program opyta kto vykonal zmenu a tym sa automaticky vyplni kolonka v dokumente - aktualizacia mena a datumu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.