Zavrieť

Porady

Listovanie na Porade

Ked sa posuvam na dalsiu stranku pri citani tem na Porade,sice mi otvori dalsiu stranku,ale vzdy mi otvori dalsiu stranku "odspodu",takze stale musim rolovat hore...
Mam ja nieco zle nastavene,alebo to robi vsetkym?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    ja keď otvorím novú stránku,tak mám hore 3-4 otázky z predchádzajúcej strany....
    arizona Aj ja tam mam vzdy temy aj z predoslej strany. Iba to zbytocne myli,lebo neviem,ci je to duplicita,alebo nie
    kopretinka možno ti admin odpovie...........

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    Ja to mám dobre - zhora,ale tiež mám 2 otázky zdupľované z predošlej stránky.

    luja5 je offline (nepripojený) luja5

    luja5
    Mne otvorí ktorúkoľvek stránku v téme vždy zhora a s novým príspevkom, bez duplicít z predchádzajúcej stránky. Neviem, či to súvisí s nastavením zo strany nás ako užívateľov, ale vyzerá to, že asi skôr nie, ako áno. Keď som (na vyskúšanie) využila moje možnosti zmien v Nastaveniach-Upraviť možnosti či už v Usporiadaní príspevkov, alebo v Počte príspevkov na stranu, vždy mi novú stránku v téme otvorilo rovnako bez problémov. Takéto zmeny v nastaveniach nemajú teda u mňa vplyv na prípadné "rozhádzanie" doterajšieho fungovania.
    Pridala som však otázke srdiečko, lebo čo nie je, môže byť a odpoveď ma zaujíma, ak by som začala mať rovnaký problém.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    KeĎ vám ukáže na druhej strane témy z prvej strany, tak preto, že kým sa priliknete na druhú stranu, tak niekto už zadá novú tému alebo odpovie na niektorú inú, čím sa na prvú pozíciu dostane nová otázka a celý zoznam sa posunie o jednu, dve či viac pozícií. Nejedná sa o duplicity.
    arizona Ja som v mojom prispevku myslela skor to, ze to casto kontrolujem,aby so vylucila duplicitne temy. Lebo ina sa to neda zistit...
    kopretinka 13.09.14 07:35 priradil do Porady

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.