Zavrieť

Porady

Zle vybratie atéromu?

AHOJTE.. asi mesiac do zadu.. som si všimol že mi ľavé ucho začalo akosi odstávať.. je pravda ze za uchom mam hrčku uz asi 4 roky ale teraz sa mi zväčšila o dosť... tak som s tým šiel k DR. TVRDILA... že je to atérom a ze je veľky zväčšil sa a preto mi odstava ucho lebo ten aterom nanho tlači, (2,5x2,5cm) .. tak ma poslala na chirurgiu... tam mi to vybrali.. ale problem je v tom ze ucho mi stále odstava :/ rovnako. a neviem už naozaj čo mam robiť.. je to trošku bizardne a divne ale bohužiaľ toto sa mi stalo.. neviete mi niekto poradiť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Predpokladám (som presvedčený), že si bol na klasickej chirurgii.
    Táto sa asi zamerala len na primárny problém, t.j. vybratenie toho mazu a ostaného.

    To odstávanie ucha budeš musieť poriešiť na plastickej chirurgii...asi iné neostáva.
    danpoce určite zajdi na krčné ale mal by si asi brať nejaké ATB na doliečenie...
    chvíľu môže aj opuchať po vybratí LU
    Leo1111 dnes prišli výsledky z histologie, nakoniec to bola lymfaticka uzlina.... a bol u lekara s tym vraj mi ucho neodstáva ale je opuchnute... a rana je normalne zahojena... a ešte čo som zabudol spomenúť.. to ucho, problemové tak v nom počujem také hvízdanie ked dýcham, mam vyhladat krčne?

    Zle vybratie atéromu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.