Zavrieť

Porady

Fa za tovar uhradené v hotovosti

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať napr. faktúra dodací list z coca coly , ku nemu vystavený doklad z erp o úhrade, ale na ňom je uvedené uhrada fa a údaje dodávateľa o odberateľovi ani zmienka. Môžem to nechať celé v pokladni alebo faktúru do došlých faktúr a úhradu samostatne v pokladni? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Náležitosti dokladu z ERP sú uvedené v § 8 zákona 289/2008 Z. z. o používaní elektronickej registračnej pokladnice
    vikuš Ďakujem .

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    Dobrý deň, chcela by som sa spýtať napr. faktúra dodací list z coca coly , ku nemu vystavený doklad z erp o úhrade, ale na ňom je uvedené uhrada fa a údaje dodávateľa o odberateľovi ani zmienka. Môžem to nechať celé v pokladni alebo faktúru do došlých faktúr a úhradu samostatne v pokladni? Ďakujem

    A načo potrebuješ mať na doklade o úhrade faktúry z ERP údaje odberateľa?? Veď tie máš/mala by si mať na faktúre, a doklad o úhrade sa vzťahuje k tej faktúre podľa čísla faktúry..
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    vikuš Už som si prečítala zákon o používaní erp a je mi to zrejmejšie.
    Ďakujem.
    vikuš Ešte by som sa vrátila, práve som zakladala fa zo spomínanej coca-coly a na doklade o uhrade z Erp nieje uvedené číslo faktúry ktorá sa uhrádza, iba uhrada faktúry 1x 756,26 čo je suma ktorú sme zaplatili.
    avalik No a kde je problem? Veď vyššie píšeš, že si si zákon prečítala.
      zbaliť

    Fa za tovar uhradené v hotovosti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.