Zavrieť

Porady

ako nakupovať lacno a kvalitne odevy, obuv?

poradte, ako nakupovať lacno a kvalitne odevy, obuv, elegantné veci, kabáty, košele, v kamenných obchodoch,velkoskladoch.

nie cez net, potrebujem si to vyskúšať..
Naposledy upravil ivka70 : 13.10.14 at 18:40 Dôvod: Cela otázka v nazve
3 komentárov     zbaliť
taiko nerozumiem otazke. Vsak najdem si obchod, kde sa taketo odevy predavaju, idem tam, vyskusam a kupim, ci?
buchač Skús na Blšáku v Košiciach...
kopretinka choď do obchodu a vyskúšaj si..............
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Marikaby je offline (nepripojený) Marikaby

    Marikaby
    Ja mám dobrú skúsenosť s Rakúskom: v predajniach C+A si nakúpim iný tovar ako v tej istej sieti na Slovensku. A veľmi dobre som si nakúpila v Parndorfe-outletovom mestečku (pravidelná autobusová doprava chodí z Bratislavy). Tam som napr. kúpila značkové sako pre syna za 70 eur, ktoré u nás na internete ponúkali "po zľave" za 189,90 eur !!! Kúpila som kvalitnú obuv pre seba i manžela,ktorá v SR má minimálne o 100 % vyššiu cenu. Odporúčam. Outletové centrum je aj v Prahe - pravidelná doprava je z mesta. Prahu som zatiaľ nevyskúšala.

    korela je offline (nepripojený) korela

    korela
    Podľa toho snáď aj kde bývaš. Prakticky po 89 chodilo veľmi veľa ľudí aj z BA a z celého okolia do Šamorína, www.operativa.eu. Mali aj veľkoobchod s metrážou, zastúpený celý sortiment na veľkej ploche, neskôr to zrušili, neviem či vôbec dnes niečo také existuje na SK. To bol veľkosklad.
    Potom z toho urobili zn. outlet, tiež je to zároveň aj veľkoobchod (tam sú podmienky odberu), vždy si človek niečo na seba našiel, neodchádzal na prázdno za dobrý peniaz, dokonca ak išlo o posledný kus, pri pokladni mu cenu znížili skoro na grátis. Má všetko, vidím, že pribudli aj poľovnícke obleky, neustále plochu rozširuje, zrušil aj nábytok na poschodí vraj, tiež je tam oblečenie. Ženy, páni, detičky. Ak si človek nekúpi čo chce, odíde aspoň s pyžamom. :-). Na topánky treba natrafiť. Už dnes nie je taký lacný, ale vraj sa oplatí. Ja som tam už dávno nebola, ale info mám. Aj celebrity tam chodili, ľudia z opery (obleky) a pod.
    Hlavne, že tovar je kvalitný a ani po rokoch sa nezničí, skôr psychicky omrzí. Sú tam kabínky na skúšanie ako v kamennom obchode.
    Naposledy upravil korela : 13.10.14 at 20:11

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Vo veľkoskladoch si nič nevyskúšaš....sú pre podnikateľov a vždy sa berie viac kusov, tak ako je to dané v balíku, na vešiakoch a pod. Treba len nájsť kamenné obchody, aby si mohla skúšať.

    ako nakupovať lacno a kvalitne odevy, obuv?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.