Zavrieť

Porady

Ako odstránim kriedu zo steny?

prajem príjemný deň potrebujem od vás jednu radu: pokreslili sme na škole stenu s kriedou a ja som to hneď chcela vyčistiť vodou ale ešte sa s toho urobili fľaky a tá krieda vôbec nejde dolu rodičia ma asi zabijú pretože niesme finančne až tak dobre na tom " ako to odstránim?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Treba zobrať drsnú korienkovú kefu a tou tú kriedu zo steny vydrhnúť. Ak to neide, treba ešte mydlovú vodu.

    Tiež je otázne, aký povrch má tá stena. Ak je to omietka, tak podľa horeuvedeného postupu. Ak je to interiér, tam treba opatrne, aby si nezoškrabala maľovku.
    lucka552 a ešte sa chcem opýtať či to istotne zaberie :-)
    Chobot NEpísala si, akú stenu ste popísali. Neviem, aký je ten náter na stene, to je podstatné, nie to, že ste to popísali kriedou. Krieda sama o sebe by mala ísť utriet zo steny.

    A bola tá krieda biela? Ak bola farebná, tak to je väčší problém, tam umytím to len zhoršíš - vlastne tú farbu tým zadirš do steny a potom zostáva ju len prebrúsiť brúsnym papierom.

    Najjedoduchšie by bolo to celé vymaľovať.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač

    Na jednej stránke bol trochu iný (podstata tá istá-špinavá stena) problém, ale riešenie ma fakt dostalo.
    Citujem :

    " Vysekať omietku"...

    Ako odstránim kriedu zo steny?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.