Zavrieť

Porady

Čierna Hora

Blížia sa pomaly dovolenky a keďže som si od kamarátky pracujúcej dlhé roky v cestovke dala poradiť, aby sme išli do Čiernej Hory, chcela by som vedieť, či tam už bol niekto z vás, Vaše skúsenosti, rady atď.
Usporiadat
Zužu Zužu

Zužu je offline (nepripojený) Zužu

Alexandra Molnárová
Blížia sa pomaly dovolenky a keďže som si od kamarátky pracujúcej dlhé roky v cestovke dala poradiť, aby sme išli do Čiernej Hory, chcela by som vedieť, či tam už bol niekto z vás, Vaše skúsenosti, rady atď.
Moja rodina má veľmi zlú skúsenosť, ale teraz s odstupom času sa už len zasmejeme nad našou dovolenku v Čiernej Hore - Budve. Celkom sme tam strávili 5 hodín. Nemýlim sa 5 hodín. Naši známy tam chodia už päť rokov a veľmi si to chvália. Každý má rád niečo iné. Bola to strašne dlhá cesta, boli sme vlastným autom. My sme sa vrátili na naše obľúbené miesto na Brač. Sme tam veľmi spokojní. Ja a moja rodina máme radi tiché miesta .
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Tiborko Tiborko

Tiborko je offline (nepripojený) Tiborko

Alexandra Molnárová
Blížia sa pomaly dovolenky a keďže som si od kamarátky pracujúcej dlhé roky v cestovke dala poradiť, aby sme išli do Čiernej Hory, chcela by som vedieť, či tam už bol niekto z vás, Vaše skúsenosti, rady atď.
V Čiernej Hore sme dovolenkovali pred 2-omi rokmi konkrétne v Sutomore. Boli sme autom, samozrejme cesta je náročná - je to ďaleko, ale dá sa to zvládnuť a existuje možnosť aj leteckej dopravy.
Čo sa týka pobytu hotely, strava, sú troška jednoduchšie ale v celku príjemné. Nám osobne sa veľmi páčilo, hlavne deťom teenegerom, čo hovorí za všetko. Samozrejme netreba čakať luxus. Tiež služby sú jednoduchšie. Pláž bola tiež príjemná, čiže naša rodina bola spokojná a deti skonštatovali, že by sa tam radi vrátili.
0 0
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
bola som v Čiernej Hore, ale už by som tam nešla... služby slabé (nevedia ani urobiť zmrzlinový pohár so šlahačkou ). more teplejšie než v Chorvátsku ale aj špinavšie.... takže neviem poradiť, ale určite lepšie než Bulharsko !!!
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Hm, to ste ma teda potešili. Ja som bola Čiernu Horu, konkrétne Tivat, včera vyplatiť...
0 0
Alexandra Molnárová Alexandra Molnárová
jacekova
bola som v Čiernej Hore, ale už by som tam nešla... služby slabé (nevedia ani urobiť zmrzlinový pohár so šlahačkou ). more teplejšie než v Chorvátsku ale aj špinavšie.... takže neviem poradiť, ale určite lepšie než Bulharsko !!!
Keď je to lepšie ako Bulharsko tak sa veľmi teším, lebo mne sa veľmi páčilo
aj v Bulharsku a rozmýšľala som či tam ísť znovu, alebo pozrieť niečo nové.
0 0
SilviaS SilviaS

SilviaS je offline (nepripojený) SilviaS

Dobrý den všetkým.
Prečítala som si všetky príspevky ohľadom Čiernej Hory a chcem sa opýtať
nebol niekto na Budve v Hoteli Palma???
Lebo môj priateľ to vybral a tak sa chcem poradiť????
Vďaka
Silvia
0 0
Monča Monča

Monča je offline (nepripojený) Monča

My sa tiež zberáme na Pag. V Čiernej hore boli deti našich známych z Čiech a hneď po príchode odtiaľ utiekli. Hovorili o špine, ale hlavne o tom, že na nich domáci pľuli, kvôli tomu, že ČR povolila prelet vojenským lietadlám cez svoj vzdušný priestor počas bombardovania. Ale to je už o politike, nekazme si preddovolenkovú sezónu...
0 0
SilviaS SilviaS

SilviaS je offline (nepripojený) SilviaS

Ja som bola tiež na ostrove PAG a bolo tam super.
Aj známi chodia na Pag do Hotela PAGUS a hovorili že tam pekne a celkom
dobrý hotel.
Takže tak.
Silvia
0 0
jana32 jana32

jana32 je offline (nepripojený) jana32

Prosím Vás neboli ste náhodou niekto v Sutomore, hotel Korali ( blízko mesta Bar)? My sme dávali vždy prednosť Grécku, Taliansku, boli sme v Egypte aj Tunise a všade bolo super, tak by som si chcela ušetriť sklamanie. O cestu nejde lebo ideme lietadlom, ale ide mi hlavne o ubytovanie a čistotu. No a po prečítaní príspevkov mám všelijaké pocity - len nie príjemné.
0 0
peternovak peternovak

peternovak je offline (nepripojený) peternovak

My sme boli v Sutomori vlani na začiatku sezóny. Je tam veľmi živo, pláže uzučké a plné, je to obľúbené letovisko Srbov od 15-25 rokov. Čistota verejných priestorov im nič nehovorí, treba si na to zvyknúť, je to v mentalite národa. Inak bolo super, strava v reštauráciách cenovo prijateľná (večera veľká porcia za 2,5 - 3 EUR) a veľmi chutná, pizza super! Nedoporučujem tým, ktorí chcú prežiť dovolenku v kľude.
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
Poraďáci, poďte na Ibizu, konkrétne do Tarida Beach. Perfektný hotel, krásna pláž, kľud, program all inclusive, výborná zábava pre deti i dospelých. To iba ako inšpirácia.
0 0
Alexandra Molnárová Alexandra Molnárová
My sa tiež chystame do hotela Korali, počula som tiež, že je tam dosť živo,
ale mám až dve kamarátky, ktoré tam boli (nie spolu) a obidve boli spokojné.
Takže ja som už rozhodnutá, že ideme a verím, že to dobre dopadne.
0 0
Janna Janna

Janna je offline (nepripojený) Janna

To: Alexandra Molnárová
chcela som sa opýtať, či už ste po dovolenke v Čiernej Hore, hotel Korali, chystáme sa tam tento piatok, tak som len zvadavá ako bolo a či vôbec bolo dobre... Či to nemám ešte rýchlo zrušiť
Ďakujem
0 0
profi profi

profi je offline (nepripojený) profi

ja som bola v Sutomori 2x, z toho raz v Korali, taký priemerný hotel,ale je tam nadherna dlha plaz, strasne vela ludi, more bolo vzdy cistucke, ceny su podobne nasim, no ja som bola len spokojná a moja mamka ide v piatok a tiez sa velmi tesi.takze urcite to nerus, bude sa ti pacit.
0 0
Janna Janna

Janna je offline (nepripojený) Janna

Ďakujem, si ma potešila. A dá sa tam vybrať aj nejaká menej rušná pláž? Ma to neba, keď je tam hlava na hlave.
0 0
profi profi

profi je offline (nepripojený) profi

tam su velke plaže cze ludia mi az tak nevadili a tiez to nemam rada natrieskné, ale dá sa prejs k oblasti Zlatna obal(tiez v ponuke CK) a tam je to "redsie"
0 0
Janna Janna

Janna je offline (nepripojený) Janna

A ešte jedná otázočka, sú tam nejaké stromy pri pláži, ak by sme chceli byť v tieni?
0 0
ManoB ManoB

ManoB je offline (nepripojený) ManoB

Pred týždňom som sa vrátil z hotela Korali v Sutomore a malo to jednu veľkú chybu - more bolo veľmi studené, malo odhadom asi 19 stupňov. Vraj tam nebolo také studené more aspoň 15 rokov. Proste sme to tento rok vymákli. Dlhšie plávať sa tam nedalo, celá rodina sme sa vrátili nachladení.
0 0
Janna Janna

Janna je offline (nepripojený) Janna

No to ma potešilo(: Takéto studené more som zažila v Turecku, na pláži sme odpadávali z tepla a v mori sme odpadávali zo zimy
A hotel, strava boli v pohode?
0 0
Alexandra Molnárová Alexandra Molnárová
Nechcem Ti pokazit naladu pred dovolenkou, lebo veď si mohla čítať, že je dosť ľudí, ktorým sa tam páči, ale ja som prišla domov dosť sklamaná. Hotel je nie pre "strednenáročných" ako to vraveli v CK, ale pre úplne nenáročných. Strava tiež dosť o ničom, ešte nikdy som nezažila (a to som už bola na viacerých miestach), aby na raňajky nebola káva. Absolútne žiadne ovocie
ani zelenina. Každé ráno to isté na "švédskom stole", takže ten posledný deň mi už bolo zle len z myšlienky, že čo si zase vyberiem. Najponižujúce (aspoň pre mňa), ale bolo to, že jedlo si môžeš nabrať len po tom, čo sa preukážeš kartičkou a odkrúžkujú ti izbu. Radím tiež chodiť z izby stále spolu jesť, lebo potom už nedostaneš, lebo tá izba je už odkrúžkovaná. Na večeru bol celkom dobrý výber, len ti radím chodiť buď o 18.45, alebo 19.40, lebo keď sa tam navalia ľudia pozerajú ti do taniera či si náhodou nezoberieš ten kúsok mäsa, ktorý si on vyhliadol. Za zákusok sú schopný ťa zabiť, naberú si plný tanier a potom tam polovicu nechajú. Všetko to tam vyzerá, ako keby tam čas zastal pred 89-tym rokom a bol by tam ešte stále hlboký socializmus. Príroda je fakt nádherná aj more krásne aj čisté, ale okolie je už o to špinavšie, všade smetie, smrad. Ceny sú dobré, ale služby o ničom. Minulý rok som bola v Bulharsku na Slnečnom pobreží a poradili mi, že Čierna hora je na takej istej úrovni, ale nedá sa to ani porovnať. Čierna hora bude na úrovni Bulharska tak približne o 10 rokov. Ale toto sú len moje dojmy a zážitky, každý má iné nároky, každému sa páči niečo iné a videla som na vlastné oči, že tam bolo dosť veľa spokojných ľudí. Ešte čosi ma napadlo, ak by si išla s dieťaťom nedovolia mu hrabať sa v piesku aj keď máš zaplatené ležadlá so slnečníkom za 5 EUR.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať