Zavrieť

Porady

Čierna Hora

Blížia sa pomaly dovolenky a keďže som si od kamarátky pracujúcej dlhé roky v cestovke dala poradiť, aby sme išli do Čiernej Hory, chcela by som vedieť, či tam už bol niekto z vás, Vaše skúsenosti, rady atď.
Usporiadat
Janna Janna

Janna je offline (nepripojený) Janna

Ďakujem za info, no som asi trochu sklamaná. A bolo more už teplejšie, alebo je stále dosť studené.
0 0
Alexandra Molnárová Alexandra Molnárová
Ja som bola v termíne 27.6-7.7.2006 a nezdalo sa mi, že by bolo veľmi studené. Bolo ako každé more, ráno trošku studenšie, ale poobede už príjemné. Mali sme jednu noc búrku, vtedy bolo viac studené aj vlny boli veľké. A s plážou je to tak, že keď si vyberieš takú časť, kde nie sú lehátka, tak si tam môžeš zobrať svoj slnečník aj uterák a väčšinou na tých miestach
je trošku menej ľudí ako na pláži priamo pred hotelom. Neber to tak tragicky tieto veci sa dajú tých 10 dní vydržať, treba si užívať slniečka a skúsiť s nerozčuľovať, lebo veď si nenecháš nimi skaziť dovolenku.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
No super, zajtra ráno odchádzam do Tivatu, teda poviem Vám, po tom, čo som tu prečítala, sa asi ani veľmi neteším.

Asi to urobím tak, že zabudnem, a spravím si úsudok sama...

To je jedno, kašlem na to, hlavne, že niekde idem, nie?!
0 0
Alexandra Molnárová Alexandra Molnárová
Keď sme išli autobusom z/na letisko videla som, že sú tam aj krajšie miesta ako Sutomore, takže keď ideš do Tivatu, môže to byť úplne iné. A inak naozaj je hlavné to, že niekam ideš, vypadneš z domu a budeš oddychovať. A úsudok aj skúsenosti potom napíš.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Jasné, asi si zoberiem heslíčko a prihlásim sa rovno odtiaľ.
Ak bude odkiaľ...

Zatiaľ sa s poradou lúčim a teším sa o týždeň!!!
0 0
Janna Janna

Janna je offline (nepripojený) Janna

Som sa trochu zľakla toho mora, že bude studené, ale ak to nebolo až také strašné, tak je to super. Ak má byť more studené, tak to môžem ísť aj na Liptovskú Maru To ubytko mi neva, som zvyknutá na všeličo, však kedysi sa chodilo do Juhošky len pod stany (aspoň my), takže lepšie v kuči ako v stane
0 0
profi profi

profi je offline (nepripojený) profi

nieviem, ale to co tu píse Alexandra Molnárova mi je uplne cidzie, neviem k nám sa pred niekolkými rokmi rokmi správali napr. v restike uplne inak a o žiadnych švédskych stoloch nebola reč takže sme ich ani neocakavali, ta strava nebola najlepsia to nevravím ale dala sa. a špina tam bola len ráno kým to nepoupratovli. no neviem možno sa tam nieco zmenilo, ja osobne by som do bulharska nikdy nesla. a k tomu Tivatu, kolega tam bol pred 2 týždnami, patrí medzi nárocných turistov, velmi si chválil. a kto ide do čiernej hory urcite odporucam výlet do Budvy, je nadherna.
0 0
Alexandra Molnárová Alexandra Molnárová
Tie švédske stoly tam majú tento rok 1. krát takže si ešte asi nevedia, čo tam majú ponúkať. Kolegyňa tam tiež bola pre štyrmi rokmi a bola prekvapená, keď som jej rozprávala naše zážitky. Mne sa to celé zdá, že
sa teraz odpojili od Srbska a majú tam z toho dosť veľký chaos. Čo sa týka špiny tak prevrátené plné smetné koše tam boli od rána do večera. Na pláži bolo čisto ale na promenáde už o to menej. Inak môžem vedieť prečo by si
do Bulharska nikdy nešla? Už si tam bola? Lebo to isté tvrdí aj kolegyňa, ktorá tam ešte nikdy nebola, z 10 ľudí 9 si chváli a ona počúva len toho jedného, ktorému sa nepáčilo kvôli vlastnej hlúposti.
0 0
profi profi

profi je offline (nepripojený) profi

proste ma bulharsko neláka ja ked viem, že vela ludi si to chvali a je tam pre slováka lacno, a tou čiernou horou si ma fakt prekvapila.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
No, už som doma. Plná "nadšenia"...

Spíšem dojmy a prilepím...
0 0
Janna Janna

Janna je offline (nepripojený) Janna

Som zvedavá na Tvoje dojmy z Tivatu.
Ja som sa vrátila v stredu zo Sutomore, hotel Korali. Kto špekuluje nad dovolenkou ísť tam, tak neodporúčam.
Hotel resp. ubytovňa len tak na prespatie. V stredisku je neskutočný bordel. Na pláži sa ležalo ako v popolníku, všade samé špaky, flaše, papiere, v mori to bolo dosť často tiež. Prostedie krásne, hory, zeleň, ale ten neporiadok to úplne zabil.
Inak ceny pre Slovákov celkom primerané.
Boli sme aj na výlete v Albánsku, po návrate do Sutomore sa mi už aj Sutomore zdalo krásne)
Možno pre tínedžerov by som to odporučula, samé diskotéky, kopec mladých ľudí, takže celkom veselo.
Pekný deň
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Tak my sme teda asi boli niekde na vyhnalove, lebo diskotéka tam bola jedna, aj to bola nejaká kubánska noc s hudobníkmi so sombrérami...

No, takže po poriadku...

Z Nitry sme mali odchod ráno o cca siedmej. Vraj zvoz do Bratislavy. Lenže autobus nám ukázal krásy dolnej zeme, t.j. vozili nás do cca 12.00 po južnom Slovensku, pretože sme išli ešte vyzdvihnúť ľudí z Komárna.
Cesta nám teda autobusom trvala o 5 hodín dlhšie, ako pôvodne mala.
Tak sme sa tam teda konečne ráno pred šiestou dotrepali pred hotel Kamelija. Vypluli nás pred hotelovým parkoviskom a robte čo chcete...
Tak sme sa ponevierali, odniesli sme si batožinu, pozreli okolie a tak.
Do druhej poobede sme mali čakať na ubytko.
Upratovačky po balkónoch veselo poletovali s vozíkmi plnými plachiet, uterákov a podobných blbostí.
Okolo obeda tento zhon ustal a plní nádeje sme sa teda postavili na recepciu, že sa teda už konečne ubytujeme.
Tak toto postávanie celého autobusu trvalo do pol druhej.
S vytúženými kľúčami sme sa teda pobrali do izieb. Otvorím dvere a šok...
Izba neuprataná, smeti nevynesené, vécko katastrofa, smrad...
V kúpeľni chýbala na odpade taká protismradová krytka, neviem ako sa tomu odbornejšie hovorí, teda kvôli tomu tam bol kandel na odpadnutie.
Hneď sme reklamovali, že sa tam nedá ani vydržať, pretože ten smrad prechádzal až do izby, ale dostali sme len strohú odpoveď, že vodoinštalácia sa robila v tomto hoteli pred 25 rokmi a takú vec nezoženú...
Ešte sme si teda počkali na upratovačky asi hodinku, kým sme sa mohli v izbe "rozložiť".
Takže hneď prvý deň som zistila, ako to tam asi bude fungovať. Chalani to oslávili niekoľkými kolami slivovice z hotelového baru, aby sa aspoň trošku spamätali zo šoku.
Cítili sme sa ako v nejakom starom pionierskom tábore, už som čakala, kedy nám začnú po izbách behať šváby.
S dekou na izbe som sa radšej neprikrývala ani som na nej neležala, nevypadala ani z diaľky dobre...
Na druhý deň sme sa dohodli s čašníkom z nášho hotela, že si v hotelovom bare pustíme CD Desmodu a Pehy. Slovákov bol plný hotel, veľmi veľa mladých, tak sme si mysleli, že si trošku spravíme dobre. Po prvej pesničke od Desmodu prišla do baru asi 150-ročná pani so šéfkou čašníkov a naše milé CD nám vypli. Vraj ona má vysoký tlak a takú hudbu nemôže počúvať. Merala si v tom bare tlak, potom tam zostala asi ešte dve hodiny, pripadalo mi to ako naschvál, len aby nám to CD viac nepustili.
Čašník nám nakoniec povedal, že je tam od začiatku do konca sezóny, je to nejaká dôchodkyňa zo Srbska a že sa tam chová, ako by jej to patrilo. Za ten týždeň čo sme tam boli, sme nemohli dať pustiť CDčko, na hotelovom ihrisku sa nemohol hrať basketbal (domácimi tak obľúbený) ani futbal. Hneď bola na balkóne alebo na recepcii a sťažovala sa, že nemôže oddychovať.
Tak sme teda útočisko hľadali vo vedľajšej akože reštaurácii, kde bol chvalabohu príjemný majiteľ - Davor. Číslo na x-tú!!! Aspoň ten nám trošku zdvíhal poklesnutú náladu.
Chalani sa ešte s jednými slovákmi dohovorili na futbale. Chceli si ho zahrať po večeri, cca okolo ôsmej večer. Hotel bol v tej dobe poloprázdny, pretože väčšina ubytovaných išla na prechádzky a tak...
Na recepcii ale nedostali "povolenie". Trošku sa zotmievalo, nechceli im na ihrisku ani svetlo zapať, jednoducho dostali STOP.
Môj polovičák tam s nimi od jedu narobil trošku bordelíček, ktorého výsledkom bolo, že nám zázračne zohnali krytku na tú dieru v kúpeľni. Ale futbal sa nehral...
Toľko teda trošku sťažovania.

Inak :
hotel Kamelija je od centra Tivatu vzdialený asi 3 km, pešo je to tam cca pol hodinka.
Je to starý 25-ročný hotel, patriaci nejakému Kanaďanovi, ktorý ho má zrejme na háku. Fakt vyzerá ako niekdajšie pionierske tábory.
Pred hotelom je betónová pláž so vstupmi do mora ako do bazénu. Jednoducho je na brehu navarený rebrík, a štverajte sa. Schodíky sú dosť Ďaleko od seba, takže aj dospelí tam mali čo robiť, aby nespadli.
Cca o 100 m ďalej je asi 5 metrový pás pozvoľného vstupu do mora. Cez ten ale neodporúčali ísť, lebo ako už písala Janna, medzi kameňmi bolo všeličo.
Na nejakú zábavu sme mohli zabudnúť. Nikde v okolí sme nepočuli hrať hudbu trošku hlasnejšie, a to už nehovorím o zábave. V podnikoch sa sedelo vačšinou pri pive a malinovke a domácej rakiji, hudba bola ledva počuteľná.
Sem tam sa na cestičke pred hotelom mihli nejakí ľudia.
Ako sme tam zvykli hovoriť, nie že tam skapal pes ale rovno celá svorka.

Čierna hora je inak krásna krajina, more má krásnu modrú farbu (ďalej od brehu), a je tam naozaj čo pozerať.
Stačí ísť na celodennú plavbu po Boke Kotorskej - navštíviť Harceg Novi, modrú jaskyňu, Kotor a všeličo iné. Pobrežie je zdiaľky nádherné. Až sa človeku rozum zastaví, ako do tých kopcov niekedy nosili materiál na stavbu tých kostolíkov a domčekov, ktoré tam boli učupené.

Zatiaľ máme s priateľom zásadu nikam, kde sme boli na dovolenke, sa už nevracať, pri Čiernej hore sme možnosť návratu určite zavrhli už od začiatku.
Krajina je to síce nádherná, ale nikdy viac.
0 0
dada1986 dada1986

dada1986 je offline (nepripojený) dada1986

Prostredníctvom CK Koala som sa od 27.07 do 09.08.2006 zúčastnila spolu s mojim priateľom pobytového zájazdu na Čiernej Hore. V meste Tivat, v hoteli Kamelija, číslo zájazdu 2205. Pre túto destináciu sme sa rozhodli po mnohých kladných odporúčaniach predávajúceho.Nasledovalo však sklamanie za sklamaním.
Na miesto sme dorazli o 4:15 ráno. Delegát nám oznámil,že sme prišli veľmi skoro a nie je ešte otvorený priestor na odloženie batožiny. Všetci ľudia z autobusu sa zložili do jednej malej miestnosti, kde bolo velmi málo miest na sedenie. Po dlhej a namáhavej ceste sme si nemali kde oddýchnuť. To však nebolo to najhoršie. Delegát povedal, že ubytovanie dostaneme v obedných hodinách(keď upratovačky poupratujú). Registrácia začala po 10 hodinách zabitého času (cca o 14:00 hod).
Po otravnom čakaní nastal ďalší šok. Po otvorení dverí na izbe „hotela“ sme si mysleli, že nás klame zrak. Dá sa to vyjadriť piatimi slovami :humus, špina, hrdza, prach, smrad.

Ubytovanie: pravdu povediac nečakali sme veľký luxus(veď vieme čo nám mal ponúknuť 2* hotel). Ubytovanie pripomínalo starý školský internát. Zariadenie bolo zdevastované, staré, poškodené. Požadovaná manželská posteľ nebola zabezpečená, bola nahradená dvoma vyležanými posteľami, ktoré neboli ani rovnako vysoké. Všade bolo veľa prachu, pavučiny v každom rohu. Uteráky a posteľná bielizeň – nespĺňali základné hygienické požiadavky. Boli špinavé(posiate fľakmi-krv, pero...), roztrhané plachty a silne zapáchajúce deky. Zaprášené žalúzie sa nedali ani zastrieť-boli rozlámané. Zabezpečenie izieb proti krádeži (z balkóna) bolo nulové. Háčiky na dverách sa dali jednoducho otvoriťcez rozpadnuté žalúzie. Chladnička na izbe bola malá, vmestili sa tam len nápoje (minibar), ktoré ponúkal hotel. Ak sme o tieto nápoje nemali záujem, bol zákaz ich vyťahovať (povedal delegát). Na naše nápoje sme jednoducho nemali miesto.
V kúpeľni bez okna (resp. okno bez skla) sa na stenách vynímali „plesňové mapy“. Tie sa nachádzali aj v sprchovacom kúte. Tento „komfort“ dopĺňali skorodované a rozpadajúce sa batérie, voda pretekala všade okolo, aj cez sifón. Na to, že netiekla teplá voda požadovanej teploty sme si po týždni zvykli, ale na zápach zo zdemolovaného odpadu na podlahe sa zvyknúť nedalo.

Služby: Upratovačky každodenné upratovanie asi silne zanedbávali. Pretože upratanie jednej izby netrvalo viac ako 2 minuty. Vysypala len odpadky, dala „čisté“ uteráky, WC nečistila, iba spláchla. Prach ju vôbec nezaujímal, pretože už na začiatku pobytu ho tam bolo na centimetre. Počas pobytu vôbec nemizol, naopak- pribúdal. Spolu s plesňami tvorili „raj pre alergikov“.
Tešili sme sa aj na katalógom ponúkané požičovne športových potrieb. Sklamanie bolo veľké pretože k chudobnému športovému sortimentu (len lopty) sme sa nikdy nedostali. Nie však našou vinou. V okolí neboli žiadne požičovne vodných, alebo klasických bicyklov.
Napriek doporučeniam predávajúceho v CK, že ide o destináciu vhodnú pre mladých ľudí s pulzujúcim „nočným životom“ sme nikde v blízkom okolí nenatrafili na žiadnu diskotéku či kaviareň so živou hudbou.
Hoci sa voda v bazéne pred hotelom vymieňala každý deň, na dne bol nepríjemný "sliz". Čistič bazénu často znepríjemňoval pobyt hosťom. Chodil podgurážený, vykrikoval po nich, robil hluk v skorých ranných hodinách.
Na nedostatky v službách a závady sme upozorňovali aj delegáta, žiaľ zbytočne. Upratovačky sa nestarali o čistou ani po upozornení.
Výlety ponúkané delegátom boli predražené. Rovnaký výlet sme absolvovali cez jedného pána o polovicu lacnejšie.

Strava:večere bez nápojov, raňajky bez zeleniny. Strava veľmi jednotvárna. Na raňajky boli samé vajcia na X spôsobov. Obrusy a príbor špinavý. Teplota stravy nedostatočná aj napriek včasným príchodom k jedlu. Strava spôsobovala žalúdočné a zažívacie problémy viacerým hosťom z hotela. Zvracanie a hnačky boli na dennom poriadku. Keď sme na tento nedostatok upozornili delegáta, argumentoval tým, že nevhodne kombinujeme jedlá (čo vôbec nebola pravda). Že by sa toľkí hostia nevedeli správne stravovať?

Pláž: bola čistá len skoro ráno. Nedostatkom odpadkových košov sa v priebehu dňa znečistila (špaky, plastové fľaše, sklo). V mori sústavne plávali odpadky všade naokolo (krabice od mlieka, dámske hygienické vložky, tampóny, fekálie). Nezávisle od prílivu či odlivu, alebo rána a večera. Najväčší šok sme zažili pri oddychu v mori na nafukovačke, keď sme sa ocitli v obkľúčení fekálií.
Hneď pred hotelom do mora vypúšťali odpad-bielu vodu (predpokladáme, že z kuchyne alebo z práčovne), ktorá sa šírila na niekoľko metrov. Bol to nepríjemný pohľad, ktorý odradil viacerých ľudí od kúpania.

Služby delegáta: Delegát pán Alojz Mikušiak robil delegáta pre dva hotely : Palma a Kamelija. Zrejme to bolo nad jeho sily, pretože nestíhal plniť požiadavky na neho kladené. Informácie, ktoré nám poskytol boli ako sme neskôr zistili mylné a nedostatočné.Jeho záujem o uspokojenie potrieb hotelových hostí bol veľmi slabý.
Na reklamácie reagoval poznámkami o našej prehnanej náročnosti. Pri požiadaní o reklamačný protokol sa nám vyhýbal. Čakali sme ho aj pred jeho izbou, v ktorej sa zatajil (pri klopkaní neotváral aj keď bol v izbe). Predmet reklamácie poprel, tvrdil,že sme sami kto sa sťažuje. Opak bol pravdou. Nespokojných bolo viac. Po rozhovore s inými klientami hotela sme sa dozvedeli,že mal rovnaký prístup aj k nim.
Zaplatené služby delegáta boli veľmi slabé až žiadne.
Podľa nás bolo delegátovo správanie nevhodné, nezodpovedné, neprípustné a kaziace reputáciu „hotela“ a hlavne cestovnej kancelárie.

Chceli by sme sa „poďakovať “ za znepríjemnenú dovolenku, na ktorú sme celý rok šetrili a veľmi sa na ňu tešili.
Táto sťažnosť vyjadruje maximálnu nespokojnosť so službami CK (viď hore).
Dobré meno CK KOALA Tours je už asi minulosťou. Nepríjemné skúsenosti majú aj moji blízky. Náhoda...?
Veľmi by nás potešilo keby sa niekto kompetentný nad týmito riadkami zamyslel a uvedené nedostatky do budúcnosti odstránil.
Jedno je isté... Ak sa veci nedajú do poriadku, do budúcnosti služby CK KOALA+TIP TRAVEL+TATRA TOUR- s istotou nikomu neodporučíme... Práve naopak...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Ahoj Dada1986, my sme boli v tom istom termíne v tom istom hoteli!!!! Prečítaj si môj predchádzajúci príspevok.
Odchádzali sme 5.8.2006.
Kde ste bývali? My sme boli v tej časti nad recepciou na druhom poschodí.
Možno si Ťa aj pamäatám.. Nás tam bolo osem, dve baby a šiesti chalani z Nitry.
0 0
Zuuzaaa Zuuzaaa

Zuuzaaa je offline (nepripojený) Zuuzaaa

My sme boli v Čiernej Hore toto leto - konkrétne od 2.8. do 9.8.2007 a veľmi sa nám páčilo. Boli sme v Budve, cestovali sme autom cez Rakúsko, Slovinsko, Chorvátsko. V Slovinsku nás diaľnica vyšla na 0,75 eur. V Chorvátsku na 35+171 kún. V Čiernej Hore trajekt za 4 eur (osobné auto bez prívesu). Trajekt sa dá obísť, ale neodporúčam, cesty nie sú ktovieaké, lepšie je dať 4 eurá, trajekt chodí každú chvíľu.

Tankovať sa oplatí v Slovinsku, diesel 0,99 eur/liter a v Čiernej Hore, diesel 0,995 eur/liter. V Chorvátsku stál diesel 7,38 kún/liter. Na ch. diaľnici je pumpa každých cca 40 km. Cestou tam sme našli len jedno odpočívadlo, na ktorom sa nesvietilo, cestou späť ani jedno, museli sme spať pod lampou.

Absolvovali sme aj nejaké výlety, ale Skadarské jazero sa nám nepáčilo. Mal to byť raj ornitológov, ale videli sme dokopy možno 5 vtákov a 4 z toho boli čajky.

Najviac sa nám páčila pláž pri Sv. Stefanovi, je tam nádherne. Na ostatných plážach bolo dosť ohorkov z cigariet, fajčili tam aj 15roční puberťáci. Voda bola čistá, ježkov sme nevideli. Inak máme samé príjemné zážitky, keby to nebolo tak ďaleko, išli by sme tam znovu.
0 0
lenkka81 lenkka81

lenkka81 je offline (nepripojený) lenkka81

som... :-)))
Ahojte poradáci...kto mi podá nejaké info aktualne o hoteli KORALI v Sutomore/čierna hora/? idem 25.7.08 cez ck tiptravel, co som tu doteraz čítala to je des, snad sa to za tu dobu troska zlepsilo...pretoze nic iné mi nezostáva,len dúfať ze to bude v norme, už je to zaplatené:-((((
0 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

Ahoj Lenka, precitaj si aj recenzie na orbion.cz , je mi luto, ale aj tam potvrdzuju, ze je to des a stake rovnako zle. Ale skus sa sustredit na more, to je naozaj krasne (naplanuj si vylety a kupanie podla rad a fotografii prave z orbion.cz) a zariad sa tak, aby si chodila jest von a nie v tej "hruze".
Lenka, vies do coho ides tak sa vopred zariad tak, aby si si nenechala znicit dovolenku, obrn sa proti nepohode a urob si sama dovolenku pre seba a tych s kym ides podla vlastnych predstav. Urob si svoj vlastny plan , ved dolezite je more a slniecko. Dovolenku mas taku, ako si ju sama zariadis - urobis a aku ju chces mat.
Drzim palce.
Naposledy upravil mareko : 21.07.08 at 22:25
0 0
lenkka81 lenkka81

lenkka81 je offline (nepripojený) lenkka81

som... :-)))
ahoj mareko...no zbohom rodina, 2x si ma nepotesil/la/, je to fakt az také zléééééééé????? Snažím sa na to nemysliet, nejdem tam predsa kvoli byvaniu a luxusu na izbe,ale predsa len clovek aj ked za to nejaké extra velké peniaze nedal, ocakavá určitý standard...no tak teda fakt som zvedavá, ako to tam dopadne...inak este jedno info, ta poprosím stačí mi na riadenie auta v čiernej hore, ten nas klasický vodicak????? a aby som nezabudla : Dakujem velmi pekne za drahé rady....ahoj zatial
0 0
Lucia Luknárová Lucia Luknárová
Lenka , tak sutomore, tam som bola pred troma rokmi a väčšinu času som si robila fotodokumentáciu na účely reklamácie pobytu. My sme bývali v Zlatnej obale-to je taký areál asi 10 min pešo od Sutomore a teda bolo to lepšie ako hotel Korali kde bývala druhá časť našej skupiny (organizované CK Koala). Je to hrozná diera, tá proklamovaná piesková pláž je niečo ako šedý špinavý prach plný smetí. po pár dňoch sa nám podarilo nájsť peknú nuda pláž za areálom zlatnej obaly-prístup od hlavnej cesty cez borovicový les, pod skalným útesom-oáza pokoja a to bolo najlepšie čo sme tam zažili. no nebudem ťa utešovať, zle si si vybrala. ale koľko ľudí toľko chutí. ja som tam napriklad raz sedela v internet caffe a písala domov kamarátom aké je to tam o ničom a pri vedľajšom počítači jedna teta písala priateľom (bola tak blízko že sa nedalo nevidieť jej na obrazovku) že je tam nádherne a ani nevedela že to bude také krásne.nuž, veľa šťastia.
0 0
lindusaaa lindusaaa

lindusaaa je offline (nepripojený) lindusaaa

Ja mozno ta mozno trochu potesim . Nebolo to strasne, ale od luxusu to malo velmi daleko. Tiez sme boli v Sutomore a byvali sme v Zlatnej Obale. Boli sme tam pred dvoma rokmi. Asi 2x sme boli aj na tej plazi pri hoteli Korali. Ja som bola s plazou spokojna, aj pred hotelom Zlatna Obala aj s tou pred hotelom Korali. Ale videla som aj lepsie a krajsie plaze. Aj ked vela casu sme na plazi nestravili (prva spolocna dovolenka s priatelom ). Posledny den sa stalo to o com som si precitala, ze v mori plavali "veci" so septiku. Neviem ci to vypustali lode alebo to bolo z hotela, ale bolo to nechutne a nastastie to bolo posledny den. Najviac nespokojni sme boli so stravou. Kazdy den to iste.
Ta nudaplaz bola naozaj pekna a bol tam pokoj.
Boli sme tam po sezone, takze vecer zivot takmer ziaden, malo stankov...
Je pravda, ze Cierna Hora je krasna a je tam co pozerat.
Prajem prijemnu dovolenku, aj napriek vsetkym negativam. Dovolenku si moze aj napriek tomu uzit a oddychnut si.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať