Zavrieť

Porady

nefunguje mi editácia

v tejto téme http://www.porada.sk/t134246-burek.html
som opravila názov z "burek" na "hľadám recept na burek". Keď som zavrela editačné okno,tak sa ukázal nový názov,ten upravený,keď som ale načítala stránku,zase tam bolo iba "burek".Editáciu som zopakovala a znova to isté..........
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    z "burek" na "hľadám recept na burek"
    Ale funguje.....
    Len nesmieš načítať danú stránku, ale vrátiť sa do úvodného menu a následne otvoriť znova.
    Lebo, viď

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    buchač,ja som prišla na to tak,že som upravila otázku a išla preč z porady.Keď som ju znova otvorila,tak na prvej strane bolo stále iba burek Teaz je to hľadám recept.........lebo to upravila kvaka,takže neviem,či mi to funguje,alebo nie.
    Skúsila som opraviť inú otázku,išlo to normálne,načítala som stránku tak,ako aj v tej burekovej téme a išlo to normálne.
    Naposledy upravil kopretinka : 07.10.14 at 09:53

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    kopretinka
    buchač,ja som prišla na to tak,že som upravila otázku a išla preč z porady.Keď som ju znova otvorila,tak na prvej strane bolo stále iba burek Teaz je to hľadám recept.........lebo to upravila kvaka,takže neviem,či mi to funguje,alebo nie.
    Skúsila som opraviť inú otázku,išlo to normálne,načítala som stránku tak,ako aj v tej burekovej téme a išlo to normálne.
    Kvietoček - ten problém sa volá cookies a cache. Ak sa načíta stránka, uložia sa údaje o nej do pamäte cache a sedia tam až do nového načítania tej istej stránky. Takže tí načítalo tú pôvodnú - neupravenú - z tej pamäte a nie novú z Porady.

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Stačí ak si refreshneš stránku pomocou F5 alebo Shift+F5 alebo Ctrl+F5 /záleží od prehliadača/. To ti načíta stránku nanovo a nie z pamäte ( z pamäte ti ukazuje "starú verziu" pred tvojou editáciou).

    Väčšinou stačí aj F5 ale niekedy treba aj tie ďalšie možnosti skúsiť.
    misoft Ako som písal - z pamäte to načítáva. Cache. Takže som to asi (teoreticky) aj správne vyjadril...
    Presnejšie Page Cache.
    Richard ano ano
    Richard 07.10.14 14:09 odstránil(a) z Porady

    nefunguje mi editácia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.