Zavrieť

Porady

Je lepší sex po svadbe alebo pred svadbou?

Anketa: Je lepší sex pred svadbou alebo po svadbe?

Počet hlasujúcich
5. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Ak pred svadbou tak prečo si to myslíte?

    3 60.00%
  • Ak po svadbe tak prečo si to myslíte?

    3 60.00%
Hlasovanie s viacerými možnosťami.
Ak po prečo si to myslíte?
Ak pred prečo si to myslíte?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Najlepší je ráno....

    -------------------------------------------------------------------------------

    Že problém?
    Veď skús aj pred svadbou, pokiaľ môžeš...po svadbe už budeš musieť.

    Podľa mňa nejde o sex po alebo pred svadbou. Hodnotenie sexu, milovania, samotného aktu robia len blbci. Tu ide o niečo iné....a bolo toho napísaného habadej.
    Naposledy upravil buchač : 09.10.14 at 21:38
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Peggynka Horšie je to,keď jeden chce večer a druhý ráno
    Helik3 tak sa musí prispôsobiť predsa! jeden, aj druhý!
    willma Prečo by sa museli, len ten druhý sa o tom nesmie dozvedieť
      zbaliť

    Ferdosondo je offline (nepripojený) Ferdosondo

    Ferdosondo
    Cez svadbu. Byť ženíchom nie je podmienkou.
    tom_i No nakolko mame pod oknami restauracne zariadenie nieco take sa stalo a nesexovala nevesta len dotqycneho vytiahla z auta ...ci do rana resp. Do 24 hodin sobas neodvolala netusime, ale ramus robila riadny

    sito je offline (nepripojený) sito

    sito
    Všetko sa treba učiť, aj naučiť, že?
    11 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Peggynka Môj muž (muzikant) vravieval,že ženské telo je tiež nástroj,na ktorom sa treba naučiť hrať
    Ferdosondo A naučil sa hrať ? Na to aby sa z neho stal virtuóz však treba vyskúšať viac nástrojov
    Helik3 aale vyskúšať viac nástrojov, ešte nemusí znamenať, naučiť sa hrať....
    Helik3 síce to už by musel byť asi ozaj dement...
    Ferdosondo Na jednom sa naučí to a druhom hento a potom bude doma z toho hotový orchester
    sito Hm ... kerýsi hnup, alebo ... mi v hodnotení nechala odkaz, že otázka, nie odpoveď. Vie čítať, že? Či nie, myslieť?

    Inak, sex tu bol, je a bude, len tí čo ho praktizovali, užívali si ho tu boli, praktizujú, sú, praktizovať budú, budú, ale nebudú tu, že? Aj pred, aj po ...
    Richard Sito zmaz si tie urazky a nebud taky jesitny za jeden bod. Pridal som ti svoj aby ti nebolo luto.
    jslancik už aj z ľútosti sa dávajú body?
    sito Richard nejde o nejaký ten bod, ale ten bod zlomu je tu, že niekto si tu sexuje, odbavuje, vybavuje. Ten bod je tvoj ...
    sito Richard, nemenil som, ani som nemal dôvod, niekto mal. Niekto si prečítal len ten otáznik. Nepochopil význam toho pred že, že? Napísal som hnup, alebo ...pica. Nahradím bodky tým, čo som si myslel, keď som to napísal, tri bodky sú písmena hnu a pica, teda hnupica, nie ako si ti čítal, ****.
    sito
      zbaliť

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    To je anketa do školy, na náboženstvo, alebo ťa to fakt zaujíma? Alebo si robíš srandu?
    Vo všeobecnosti sa hovorí, že manželstvo je zabijakom sexu. Tak si mohol položiť anketovú otázku - či s tým súhlasíme, alebo nie.
    Ak si sa chcel spýtať, či je dobre mať sex pred svadbou, alebo nie, tak si sa tiež mal spýtať inak.
    Naposledy upravil jslancik : 10.10.14 at 10:46

    evuš je offline (nepripojený) evuš

    evuš
    Je lepšie si umyť zuby pred orálom, alebo po ... ???

    Prepáč, ale musíš byť totálne mimo....
    Helik3 cheche alebo aj, aj
    Ing. Ľubomír Janoška
    Poznal som maníka, ktorý mal IQ asi 75 (pásmo debility) a za svoje životné poslanie považoval čo najrozsiahlejšie rozšírenie svojho vznešeného genofondu. Škoda, že ho tu nemáme, iste by mohol prispieť odpoveďou na úrovni položenej otázky.
    Naposledy upravil Ing. Ľubomír Janoška : 10.10.14 at 12:16
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    jslancik aj ty od veci, aj ja od veci.
    momentálne je v Európe mnoho štátov, ktoré doslova pozývajú takýchto ľudí, aby tam bývali a množili sa. Aby mal kto robiť na tých vysokointeligentných, ktorí sa ale nechcú/nemajú kedy podeliť o svoje gény... Čím vyspelejší štát, tým desivejšia demografická krivka.
    Ing. Ľubomír Janoška a budú velice prekvapení, keď namnožená väčšina začne uplatňovať svoje volebné právo
    jslancik veru. neveselá prognóza. Už v susednom Rakúsku je to samá burka.
    Richard Nepriama úmera úrovne otázky a počtu odpovedí je tiež ďalšou iróniou
      zbaliť

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    Ak nie je dobrý pred svadbou,nebude ani po nej.Mať sex až po svadbe je veľké riziko,že to neklapne a sex je základ dobrého života v manželstve.
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Helik3 tak tak. po svadbe už len zlepšovať
    jslancik česť výnimkám.
    A prepáč, ale sex nie je základ dobrého života v manželstve. Sex tvorí malé percento spoločne stráveného času. A keď ten ostatný spoločný čas nie je uspokojivý, tých pár minút v posteli ho nezachráni, nech by boli akokoľvek perfektné.
    Anežob jslancik, plne súhlasím s tvojím názorom, dobré manželstvo sa nezakladá na dobrom sexe. Sex k tomu patrí, ale otázka je veľmi zle postavená.

    danino11 otázku myslel asi úplne inak. Diskusia ako si uletela a pýtajúci už asi nemá odvahu doplniť konkrétnosti a dôvody svojej otázky...
    Peggynka jslančik mohli by sme dlho diskutovať o základe dobrého manželstva;určite to nie je len dobrý sex a určite to nie je len dobrá kuchyňa atď.Už prístup dvoch rozdielnych živočíšnych druhov k sexu je tak odlišný,že nájsť optimum je nesmierne ťažké.Samozrejme,pokiaľ sa nejedná extrémy (nymfomániu a satyriasis).
    jslancik veru, veru. ale ja to vidím tak, že porozumenie v posteli je odzrkadelním celkového porozumenia vo všetkých ostatných oblastiach.
    buchač " ...jslancik (Dnes 14:09) veru, veru. ale ja to vidím tak, že porozumenie v posteli je odzrkadelním celkového porozumenia vo všetkých ostatných oblastiach. ..."


    Prečítaj moju poslednú vetu v príspevku.
    Čo myslíš, na čo som myslel ???
    jslancik myslíš o tom ráne? veru, čistá hlava, problémy cez noc vyfučali. A u chlapov to má aj inú výhodu
      zbaliť

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Na dobrý sex nie je sobáš podmienkou. Takže je jedno, či pred, alebo po, ale aby bol dobrý......

    nunenko je offline (nepripojený) nunenko

    prďous, táraj, gágaj nunenko
    najlepší je bez svadby. lebo sa nemusíš trápiť otázkou:
    Je lepší sex pred rozvodom, alebo po?
    V podstate je to vždy len pre_ebaný čas, takže je to jedno.
    Najlepší sex je podľa môjho deda po svadbe (diamantovej).
    Naposledy upravil nunenko : 10.10.14 at 00:20

    Helik3 je offline (nepripojený) Helik3

    Aka som,taka som.Som jednoducho zena.Ked sa mi zachce smiat,smejem sa pojasena... ...viac Helik3
    každý sex je asi najlepší na začiatku vzťahu, keď je to v rovine vzájomného oťukávania, spoznávania, zisťovania. je to vzrušujúce, hriešne, nové.. ale veď ono aj počas vzťahu, po rokoch, alebo aj po svadbe, je stále čo objavovať
    a u nás, čerstvo po svadbe, bezo zmeny. sme už toľko spolu, že vieme kedy čo a ako.. ale vždy je priestor na zlepšenie a prekvapenia sú korením vzťahu..
    takže do ankety by som doplnila odpoveď - bezo zmeny
    2009 http://www.celysvet.cz/smile-kod?c=12579 toť aká diskriminácia? Alebo manžel :-P
    arizona Ved aj po svatbe moze mat s kym chce, nie? Len mu na to jeho polovicka nesmie prist:-)
    buchač

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.