Zavrieť

Porady

Nekonciaci problem s plosticami.

Zdravim vsetkych.
Nastahovali sme sa do noveho bytu ,kde sme asi po 2 mesiacoch zistili s priatelkou,ze su tam plostice.
Samozrejme hned sme volali deratiz.firmu,ktora prisla,inkriminovane miesta poriadne vystriekala,no po kratuckom case sa objavili znova.
Tak prisli znova k nam,znova vsetko vystriekali vratane stien,nabytku a atd.
No mame ich stale.
Uz sme s nervami na konci,nic nepomaha,ani pripravky najsiln.razu,ani bylinky ani rozne ine metody.
Viete mi poradit mozno nejaky domaci recept poprip.nieco co Vam vzdy zabralo ?
Nabytok sme vymenili,oblecenie vyhodili takze toto nezabralo.
velmi pekne dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    No problém nebude len u vás. I keď ste deratizovali, všetko vyhodili a predsa sa objavujú - zdroj bude niekde v blízkosti. Buď v niektorej škáre, alebo u niektorého suseda.....
    misoft .... a ako čítam ostatných (a pravdu majú) - toto bude veľký problém, lebo to je potrebné urobiť veľkoplošne, full, všade, u všetkých a naraz. A stačí jeden jediný zadubenec a tie mrchy sú späť. A ešte silnejšie. Lebo tomu fetovaniu sa prispôsobia.

    evuš je offline (nepripojený) evuš

    evuš
    Skús :

    Rada starých mám

    Naši predkovia proti plošticiam používali fazuľu. Napriek prvotnému skepticizmu aj vedci potvrdili, že listy tejto plodiny si s nimi vedia poradiť. Naše babičky ich rozložili okolo postelí, aby sa na ne hmyz prichytil a ráno ich spálili. Na listoch sa totiž nachádzajú veľmi ostré štetinky, ktoré im prepichnú nožičky, a tak zabránia dostať sa k človeku.

    ....trochu kruté ...dúfam, že ma ochrancovia neukameňujú....

    Inak tú deratizáciu treba urobiť opakovane a vo všetkých priestoroch /nielen váš byt/, ale všetci susedia a spoločné priestory....

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    deratizacne opatrenia sa maju vykonat v celom dome

    dcera mala v podnajme podobny problem - tam ale nestriekali ale vydymili cely byt nejakou specialnou dymovnicou

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    Čo ja viem od pracovníka deratizačnej firmy, byt nestačí, treba celý blok, ak chce mať niekto istotu.

    Nekonciaci problem s plosticami.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.