Zavrieť

Porady

Word + Excel

Ľudia chcem si vytlacit vizitky, tak aby kazda mala jedinecny token (císlo) ako sa to dá najjednoduchšie spraviť. Niekde som pocul ze to vie word ak ho sparujem s excelom a pouzijem vodoznak pri vkladani jedinecneho tokenu pre kazdu vizitku (karticku). Neviem vsak prist ako predne na to... vie mi s tým niekto pomôcť? :-)
Pakrako pošllite mi čo chcete mať na vizitke, aj aký vodoznak a pokúsim sa vám ich spraviť (údaje na vizitke môžu by fiktívne-vymyslené), vy si ich doplníte podľa vášho zadania. Podmienkou je aby ste vedeli použiť makro (povoliť makrá v zošite), ktoré tam bude a Excel bol 2007 a novší na mail pakrako@gmail.com
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Pakrako je offline (nepripojený) Pakrako

    dôchodca, samouk v Exceli Pakrako
    Mám to vyriešené a čakám od 8peter návrh vizitky (podmienka ovládania makier už nie je potrebná). Len ešte som sa nestretol s tým, aby niekto čísloval vizitky), ale problém je vyriešený a možný použiť aj v iných oblastiach.
    Naposledy upravil Pakrako : 01.11.14 at 12:11

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Da sa aj tak ako píšeš, využitím hromadnej korešpondencie vo Worde
    http://office.microsoft.com/sk-sk/ex...005203760.aspx

    Dalo by sa to aj napr pomocou tabuľky vo Worde, číslovanie by si musel vytvárať manuálne, ale šlo by to.
    Kabaka123 22.05.15 09:51 priradil do Porady

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.