Zavrieť

Porady

Nemám excel,word.

Kupíli sme notebook. V jeho výbave nieje ani Excel, ani Word. Dajú sa niekde stiahnúť/a ako/, alebo je lepšie si ich kúpiť a nahrať? ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    adinka55 je offline (nepripojený) adinka55

    adinka55
    Zdarma je obdobny balik na internete - mozes si ho stiahnut:
    http://www.openoffice.org/

    Lucia7 je offline (nepripojený) Lucia7

    Lucia7
    nikinka
    Ahoj, ja som si kupila tiež notebook a Office tam už bol . Skús sa pozrieť či nemáš nejaké inštalačné CD-čko alebo či máš na notebooku nálepku Windows alebo niečo podobné..Aký je to typ?
    Nálepka Windows neznamená, že tam je MC Office.

    nikinka je offline (nepripojený) nikinka

    nikinka
    Soňula
    Kupíli sme notebook. V jeho výbave nieje ani Excel, ani Word. Dajú sa niekde stiahnúť/a ako/, alebo je lepšie si ich kúpiť a nahrať? ďakujem.
    Ahoj, ja som si kupila tiež notebook a Office tam už bol . Skús sa pozrieť či nemáš nejaké inštalačné CD-čko alebo či máš na notebooku nálepku Windows alebo niečo podobné..Aký je to typ?

    Lucia7 je offline (nepripojený) Lucia7

    Lucia7
    Balík MS Office treba dokúpiť, lebo na všetky programy, ktoré sú nielen vo firemných PC, by mala byť zakúpená licencia. Vedia na to chodiť aj kontroly. Napísala som to dosť neodborne, ale nie som nejaký PC-expert.

    Lucia7 je offline (nepripojený) Lucia7

    Lucia7
    adinka55
    Zdarma je obdobny balik na internete - mozes si ho stiahnut:
    http://www.openoffice.org/
    Ja som toto mala stiahnuté, ale kto je zvyknutý na klasický Excel, tak sa mu v tomto "exceli" bude zle robiť. Teda aspoň mne osobne nevyhovoval, tak sme museli dokúpiť licenciu.

    nikinka je offline (nepripojený) nikinka

    nikinka
    Lucka napísala som či tam nemáš nálepku windows alebo niečo podobné, kedže logo windows určite pozná každý a sú tieto nálepky vždy pri sebe, tak som chcela Sonke len uľahčiť prácu.

    Aljok je offline (nepripojený) Aljok

    Aljok
    K novému PC sa dá kúpiť MS OFFICE /Word, Excel..-/ za polovičnú cenu, tzv. OEM verzia. Informuj sa u predajcu.

    Lucia7 je offline (nepripojený) Lucia7

    Lucia7
    nikinka
    Lucka napísala som či tam nemáš nálepku windows alebo niečo podobné, kedže logo windows určite pozná každý a sú tieto nálepky vždy pri sebe, tak som chcela Sonke len uľahčiť prácu.
    Sorry, napísala som to asi tak trošku nevhodne.

    Soňula je offline (nepripojený) Soňula

    Soňula
    Ďakujem Vám za rady. Prezrela som to, Lucia 7 mala prevdu, balík MC Office tam nieje. Skúsim sa opýtať na v obchode na ten balík MC Office. Koľko je asi tá " polovičná cena",/ Aljok/, aby som bola v obraze?

    Aljok je offline (nepripojený) Aljok

    Aljok
    Asi 8000,-Sk, ale stojí to za to. Ušetríš si prípadné pokuty a nervy s podobnými programami.

    drndos je offline (nepripojený) drndos

    drndos
    Office stoji aj menej ako 8000. Podľa toho aký...
    Píše sa MS office. A Open office nepodoporuje formáty MS office (ak máte druhý PC tak tažko prečítate na počítači s Open Office to čo na Ms office)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.