Zavrieť

Porady

Podla akého financneho kluca by som mal postupovat?

Anketa: Ako by ste riesili platby

Počet hlasujúcich
0. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • zadarmo - kto kolko da ?

    0 0%
  • Doobeda zadarmo poobede uz teba platit

    0 0%
  • cez tyzden 4 dni platit 1 den zadarmo

    0 0%
  • losovat bezplatnych a tym dat sancu aj chudobnejsim

    0 0%
Hlasovanie s viacerými možnosťami.
Podla akého financneho kluca by som mal postupovat, aby som mohol fakturovat a teda aj platit dane - ak spustam specialnu sluzbu /sluzby v ramci volnej zivnosti ? riesim aj ine veci ale toto je uplna novinka a nikto to nerobi (aspon nie na zivnost ) / hodinovy je nerealny - za uskutocnenu protihodnotu / postupovat v poradenstve cez internet - ak pouzijem online svoj cas a specialne danosti a vedomosti - nielen Biofeedback a iné pomocky v oblasti uzdravovania ako aj mentálnych problémov? Pozor - NIE LIECENIE - to moze u nas iba lekar / ja nepredpisujem lieky ani nezakazujem lieky ( chápat treba rozdiel nie iba v docasnej pomoci ale v trvalej ) V procese pouzijem aj videa a nahravky na mieru./ neide o sarlatanstvo ale o vedecky podlozene funkcne postupy z PSYCHOKIBERNETIKY Zaujima ma nazor odbornikov aj neodbornikov. Kedze nechcem nikoho oskubat, ale ani naopak - nechcem byt roztrhany navalom zaujemcov. Ako priklad uvediem - cloveka s ktorym sa budem zaoberat napr. online 7 x 3 hod. a zmizne jeho depresia navzdy...,alebo viac druhov rakoviny - nádory napr. za tyzden - dva - tri - podla spoluprace (pravdaze za podmienok ak dodrzi ocistne postupy atd.) Nebudem to tu rozoberat ... Dakujem vopred za komentáre a názory - pripadne pripomienky...

S pozdravom motivator a uzdravovatel S. Sz.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som taiko
prepac, ale toto je reklama ako vysita

Podla akého financneho kluca by som mal postupovat?

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.