Zavrieť

Porady

Uzdička pri spodných zuboch

Dnes som bola na zákrok, pri ktorom mi museli nadrezať uzdičku aby mi ešte viac nesťahovala dasno. Mám aj sťeh, ktorý mi treba o tyždeň vybrať. Uzdička je skrátená, sama by sa mala zahojiť. Mam si dávať studené obklady a ak treba tak aj tabletku od bolesti. Usta mám ešte stale umrtvené a už to bolí.....

Má niektos niečim takým skúsenosti ??? Budem mať nejaké komplikácie ???

Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Nebudeš mat komplikácie, rany v ústach sa hoja rýchlo. Kedže ti to strihali a šili, bolesť je pochopiteľná. Ak dodržia pokyny, co nemáš jesť chvíľu, tak o pár dni nebudeš vedieť, ze ti nieco robili.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Simkasimka To dúfam, usta si mám vyplachovať Corsodilom, ale zdá sa mi príliš silný,neviem akú inú ústnu vodu by som si mala kúpiť... ako dlho budem mať usta strpnute, už su to dve hodiny a stale ich mam necitlive...
    ivka70 Corsondyl je vemi dobry ciastocne posobi antibioticky, ziadna ustna voda ho nenahradi, ten 2% roztok silny nie je, ten silnejsi treba riedit podla navodu.
    Ak je este stale na pocit silny, tak ho zo zaciatku zriet 1:1 s vodou.
    A strpnutie - na to reaguje kazdy inak, zalezi od sily anestezy ale aj reakcie organizmu. 2 hodiny su v pohode.
    Simkasimka A je chyba ak som nevyplachovala ústa ustnou vodou, ale len bylinami ??? Vo štvrtok mi majú vyberať stehy a ešte stále to nemám zahojené.... svrbí ma to, čiže sa mi to asi hojí...
      zbaliť

    rennka je offline (nepripojený) rennka

    rennka
    Nemala by si mať žiadne komplikácie. Dcére to robili keď mala 6 rokov a zvládla to bez problemov
    Simkasimka Šak toto, že mne to robili dosť neskoro, neviem prečo si to nikto doteraz nevšimol, viem, že aj ja som to mala skôr riešiť, ale keby som nebola išla k inej zubárke, tak ani neviem že na vine je nejaka uzdička....

    Uzdička pri spodných zuboch

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.