Zavrieť

Porady

Výber osobného účtu

Zdravím,

chcel by som vás poprosiť o vaše rady a názory pri výbere osobného účtu (banky).

Na osobný účet by mi chodila výplata, mal by som pri ňom sporenia, zopár trvalých príkazov. Chcem prehľadný účet (nie spoplatňovanie SMS správ o pohyboch na účte a podobne), dobrý internet banking, kartu, s ktorou bez problémov nakúpim v zahraničí. Nemám záujem o žiadne úvery, pôžičky, ponuky cez telefón a podobne - chcem si jednoducho odkladať peniaze, šetriť a nakupovať (aj v zahraničí).

Momentálne som (už od študentských čias) klientom SLSP, no už došla mi trpezlivosť.

Ďakujem za rady a názory.

Tomáš
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kn-alka je offline (nepripojený) kn-alka

    Jarka jméno mé :) kn-alka
    ja mám CSOB pohoda a som spokojná, ale majú poplatok mesačne 6 €, je v tom: prevody, výber kartou zdarma (pravdaže vo svojom bankomate) a platby kartou aj v zahraničí a internetbanking, nič mi nechodí poštou, všetko si viem pozrieť cez net.

    K tomu je sporiaci účet - bezplatne.

    Ak splním podmienky: aspoň jeden trvalý príkaz, aspoň jedno inkaso a zostatok na účte ku koncu mesiaca aspoň 300 €, tak aj ten poplatok 6€ nie je - t.j. všetko bez poplatkov.
    Naposledy upravil kn-alka : 17.11.14 at 09:58
    mexico tiez mam csob pohoda a poplatky som neplatil ani nepamatam - teraz sa trochu zmenili podmienky, tusim odpustenie poplatkov je aj za aktivne vyuzivanie plat. karty
    Oliwa Tých 300 eur nebol povinný zostatok len ku koncu mesiaca, ale povinný priemerný denný zostatok. Ale už to neplatí... Kreditné obraty majú byť minimálne 400 € mesačne a 5 platieb kartou + určený počet trvalých príkazov. Vtedy je to bezplatné. Pozri si v prípade záujmu www.csob.sk

    Výber osobného účtu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.