Zavrieť

Porady

Odklad DP-zaplatenie?

Pri odklade DP za rok 2005 (do 30.6.) musíme zaplatiť túto daň dňom podania, alebo stačí zaplatiť do 30.6.2006? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    kira
    Pri odklade DP za rok 2005 (do 30.6.) musíme zaplatiť túto daň dňom podania, alebo stačí zaplatiť do 30.6.2006? Ďakujem
    30.6.- ak je odklad do toho dňa.

    kira je offline (nepripojený) kira

    kira
    Žeby štát bol tak ústretový? Pri riadnom DP je to do urč. dátumu, ale aj pri odklade? Ak nevyužijeme lehotu 30.6. a podáme DP skôr, nechcú ju zaplatiť hneď? Je to overené? Aby nám nevyrúbil DÚ potom pokutu za neskoré zaplatenie. Týmto prichádzajú o financ.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    kira
    Žeby štát bol tak ústretový? Pri riadnom DP je to do urč. dátumu, ale aj pri odklade? Ak nevyužijeme lehotu 30.6. a podáme DP skôr, nechcú ju zaplatiť hneď? Je to overené? Aby nám nevyrúbil DÚ potom pokutu za neskoré zaplatenie. Týmto prichádzajú o financ.
    Pri riadnom Dp( bez odkladu podania), je povinnosťou do 31.3.06 daň aj zaplatiť.

    kira je offline (nepripojený) kira

    kira
    Ja súhlasím pri riadnom, ale ako som uviedla máme odklad do 30.6.2006 a len tak som sa zamyslela, že ak podám DP už 15.5.2006, či v tento deň musím daň aj zaplatiť, alebo stačí zaplatiť daň 30.6.2006?

    Odklad DP-zaplatenie?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.