Zavrieť

Porady

Mám malú fenku (ratlík) a má vyrážku

a má na chrbte taku vyražku ktorej sa nevieme zbaviť, má tam len kožu a žiadne chlpy. čo stym mam robiť? skušala som už aj kérmy na kožné choroby ale nič sa nezmenilo k doktorovi zatiaľ nechcem isť povedala som si že sa najprv poradím takto.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Co ti brani ist k odbornikovi? Myslis si,ze roznymi mastickami mu pomozes? Ked ani nevies co to ma za chorobu? Skor mu mozes sposobit dalsie problemy...
    Pricin na vyrazku moze byt vela,nemusi ist iba o chorobu koze. Choroba moze pochadzat zvnutra tela. Taktiez moze byt zapricinena zaplnenou analnou zlazou,co sa tiez prejavuje podobne,ako opisujes. Atd,atd...

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Najskor si mala ist k veterinarovi, lebo my cez pocitas psika nevidime a nie sme ani odbornici na prie vyrazky,.

    enka81 je offline (nepripojený) enka81

    enka81
    My sme mali ratlika, ktory mal to iste, nepride mi na mysel, ako sa to ochorenie volalo.Casom sa to rozsirilo, hned v zaciatkoch sme boli u veterinara, dal mu injekciu, tabletky, zaplatili sme 60 eur a nepomohlo. Mali sme este jedneho psika, inu rasu -NO a veterina sa pytal, ci je druhy psik ok, lebo je to nakazlive. Nastastie druhy nic nechytil.

    Mám malú fenku (ratlík) a má vyrážku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.