Zavrieť

Porady

preklad z maďarčiny

vedel by mi niekto poradiť s odborným prekladom maďarčiny? súrne

a kozuti baleset gondatlan okozasanak vetsege miatt . ellen folyamatban volt bunteto ugyben a birosag tajekoztatja t. cimet .hogy az itelet jogerore emelkedeset kovetoen a fovarosi torvenyszek gazdasagi hivatalaad tajekoztatast a penzbuntetes es a bunugyi koltseg megfizetesenek modjarol
Naposledy upravil kopretinka : 11.12.14 at 08:34 Dôvod: úprava názvu otázky
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    karakul je offline (nepripojený) karakul

    karakul
    ... pre prečin spôsobenia dopravnej nehody z nedbanlivosti... v prebiehajúcej trestnej veci súd na vedomie dáva c. adresátovi, že po nadobudnutí právoplatnosti rozsudku vám ekonomické oddelenie súdu hlavného mesta dá informácie o spôsobe úhrady peňažnej pokuty a trestných výloh...

    p.s.: toto je ten dementný systém udelovania anonymných neužitočných na Porade - ono zadanie je napísané chybne a neúplne - ak niekto napíše, že to nevie prečítať, je to výtka na zadávateľa otázky, že si nedá námahu na správny opis...
    Naposledy upravil karakul : 11.12.14 at 11:03
    liluska1506 toto mi prišlo z madarska žiadala som o zaslanie učtu kde možem poslať peniaze ako za pokutu a poslali mi toto a už fakt som nevedela na koho sa obrátiť s týmt... takže dakujem za preklad

    kn-alka je teraz online kn-alka

    Jarka jméno mé :) kn-alka
    je to vytiahnuté z kontextu, ťažko sa to prekladá

    ale Karakul to zvládol(a)
    liluska1506 dakujem velmi ste mi pomohli

    Soky9 je offline (nepripojený) Soky9

    Soky9
    to neviem ani precitat nie este prelozit

    preklad z maďarčiny

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.