Zavrieť

Porady

Auto na ICO po skonceni

Ahojte,

mal som zivnost a auto som si prepisal na zivnost.

Zivnost som skoncil, musim aj auto prepisat?

Na zivnosti som mal nazov meno a priezvisko, nic viac, rozdiel je len v pouziti cisla ICO a nie r.c.

Dakujem za pomoc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    slovakiaemail To som spravil, to viem.

    Ale pocul som, ze pokial neprehlasim auto do nejakej doby od skoncenia zivnosti tak mi hrozi pokuta a to uz presiel aj rok ;-)

    Kto ma s tym skusenosti?
    mondes Preradenie do osobného užívania sa robí len interne, na základe vyraďovacieho protokolu, kde uvedieš dátum a spôsob vyradenia - t.j. preradenie do osobného užívania. Čo je podstatné, nikde sa to nehlási, preto neviem o tom, že by to malo byť pokutované. Takže si to dorobte a nemal by byť problém.

    NPeter je offline (nepripojený) NPeter

    NPeter
    Auto sa odhlasuje z DU, ale aj na polícii by sa mal spraviť záznam, ale nikto to nerobí. Ja sám som na tom úplne podobne a mám to tak už vyše 3 rokov a žiadna pokuta. Akurát som mal raz menší problém s poisťovňou Genertel a to som nemal ani poistnú udalosť. Zrušil som zmluvu k výročiu, auto mám teraz poistené v ČSOB a tam im to bolo jedno.

    Auto na ICO po skonceni

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.