Zavrieť

Porady

Ako zistiť,či má niekto viac nickov?

Viete mi,prosím poradiť, ako zistím, či má daný človek viac nickov na pokeci,poprípade aj ktoré to sú? Neviem,či je niečo takéto možné,preto sa pýtam.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    Mozne to je ak clovek pouziva stale tu istu IP na registraciu. Ale iba admin ti s tym moze pmoct.
    Naposledy upravil taiko : 16.12.14 at 13:01
    15 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lujza.j Tiez ich tu je kopec....nikoho to netrapi....
    taiko no ako som pisal, nie vzdy sa da nieco robit
    karakul ... to akože sa tu možno na 1 mail viackrát registrovať ?
    taiko pravdu mas s rovnakym emailom by sa nemalo dat zaregistrovat. Tak len ta rovnaka IP moze byt voditkom.
    misoft I to môže byť problém.... stačí, aby to bola IP providera a pritom môžu za nim byť desiatky a stovky ďalších....
    Tweety treba sa na to popýtať Kamila jak to robí, chi,chi
    misoft Ale dá sa to. Stačí 10 minute e-mail. Potom proxy. Pamätať si nick a heslo, ktoré vytvoril (stačí na to papierik) - a môže sa prihlasovať už potom odkiaľkoľvek. Potom sa už neoveruje. Len vyskočí, odkiaľ prichádza. A s proxy si to môže meniť, ako chce....
    veronikasad taiko, na pokeci s tým asi problém nie je. Po prihlásení v profile je možnosť "Prihlásiť ďalší nick". To by asi vedel poradiť Stanislav 1975, ktorý sa kedysi chválil kolko nickov mal na Pokeci.
    misoft Koľko spomínal? 200, či 500?
    veronikasad To sa musíš spýtať jeho
    Terezia13 mailov môžeš mať tiež kopec
    lujza.j Kamil- milan ten je citatelnyale je tu "zhluk" nickov zalozenych v jednom obdobi.....na milon % jedna osoba...
    lujza.j A uz je tu
    lujza.j Nespomiinaj....rano vstanem a bola celu noc otvorena...nezavrela sa...vrrrr..decko bolo v nej posledne....
    Janikg Lenže ak človek na pokeci maily nepíše,len rp, tak je asi problém zistiť, či má viac nickov,či???
      zbaliť

    Ako zistiť,či má niekto viac nickov?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.