Zavrieť

Porady

Marodka v cesku

Zdravim, som Slovak pracujuci v Cesku, som poisteny tu v Ccesku. Zo Slovenska som si zobral zdravotnu kartu od obvodneho doktora a dal som si ju k doktorke tu v Cesku.. Som tyzden po operacii kolena a na dalsiu kontrolu mam ist az za tri tyzdne... zacal som marodit tu vCesku a chcel by som sa spytat, ci by sa dalo nejako zariadit, aby mi dalej pokracovala marodka ale s tym, aby som bol na sviatky na Slovensku na tie tri tyzdne a potom sa vratil do Ceska a ukoncil marodku a zacal pracovat...
Naposledy upravil ivka70 : 18.12.14 at 07:26 Dôvod: korekcia textu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Obvodna doktorka, posudi tvoj zdravotny stav a ked si schopny cestovat na SK, tak ti zmeni miesto pobytu pocas PN.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    ande1r Ja som bol zanou dneska a vobec mi nevedela povedat ci mi moze povolit.prej ci bude stim suhlasit socialka tady v cesku
    BXLmiami No tak sa spýtaj sociálky.
    Poradiť o druhej v noci?auu
    ande1r A viete cislo na socialku akurat doktorka mi povedala ze na melniku by to malo byt ale neviem hladal som cislo na nete a niejak sem to nenasiel
    avalik http://www.cssz.cz/cz/kontakty
    ande1r Dik
      zbaliť

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Na toto ti musia odpovedat v Cechach.
    Bud o tom vie rozhodnut priamo osetrujuci lekar alebo treba poziadat revizneho lekara SOCIALNEJ poistovne - vzdy pojde o zmenu definovanej adresy miesta pobytu na PN.
    Po operacii kolena je dost mozne, ze zmena ti bude umoznena.
    Naposledy upravil ivka70 : 18.12.14 at 09:23 Dôvod: opravene, po spravnej veronikinej pripomienke , dakujem
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    veronikasad Ivka, myslím že aj v ČR - revízny lekár sociálnej poisťovne...
    ande1r Viete mi aj poradit na ake oddelenie volat lebo tam ich je niekolko oddeleni
    ivka70 Zavolaj si call centrum nemocenskeho poistenia, tam ti snad povedia co robit http://www.cssz.cz/cz/o-cssz/informace/call-centra/
    ande1r Dakujem za odpovede tak nakonec som bol u posudkoveho doktora a ten mi povedal ze bud budem marodit tady v cesku alebo ukoncim marodku...takze ukoncim marodku a koncom mesiaca nastupim do prace
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.