Zavrieť

Porady

zapojenie el rury-odborna montaz potvrdenie

Pred par mesiacmi mi elektrikar zapojil vstavanu ruru od whirpoolu bohuzial som bol nutený ju reklamovat ale stratil som servisnu knizku kde som mal potvrdenie o odbornej montazi fakturu o kupe mam... ale servis ziada aj osvedcenie o montazi
moj problem je ze elektrikar rad podpise aj opeciatkuje ze ju montoval odborne atd ale nema to kde zapisat- vo whirpoole mi doporucili napisat dake tlacivo ale ja ani elektrikar /starsi pan/ nemame ani sajnu ako to ma vyzerat...
potreboval by som pomoc moze mi niekto poslat link/subor ako ma vyzerat protokol o odbornej montazi teplovzdusnej el rury dakujem za pomoc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    canbo je offline (nepripojený) canbo

    canbo
    Opísať výrobný štítok , a "omáčku" : spotrebič bol napojený podľa priloženého návodu na pripojenie , v súlade s platnými STN normami a pripojovacími podmienkami dodávateľa elektriny .
    Minimálne číslo osvedčenia §22 vyhlášky...,meno elektrikára.
    A či to bude mať formu montážneho lisu,alebo rozpisu prác pri faktúre ,alebo dohoda o vykonaní práce....
    Je to bežný stav pri reklamácii, často sa stáva ,že po odoslaní potvrdenia o zapojení budu vyžadovať revíziu od bytového rozvodu, alebo ´ďalšie potvrdenia. a to zrejme preto že výrobca chce iba vyrábať ,predajca predávať a nikto nechce reklamáciu a opravovať ,alebo vymieňať tovar zadarmo.

    "Ak sa stane závada po záručnej dobe tak chcú potvrdenie čí máte dostatok peňazí." .

    zapojenie el rury-odborna montaz potvrdenie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.