Zavrieť

Porady

Ročné zúčtovanie ZP

Prosím o radu, aký týp tlačiva má podať dohodár na DBPŠ, ktorý mal príjem väčší ako 130000,- Sk (09/05 - 12/05)?
A tiež zamestnanec (1 z-teľ) s príjmom zo sprostredkovania, ktorý nie je na živnosť.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Prosím, neotvárajte nové témy na ročné zúčtovanie ZP, ale svoje otázky zaraďte do už otvorených tém. Je ich tu neúrekom. Ďakujem.
    Myslím, že by bolo najlepšie pokračovať v:
    http://www.porada.sk/showthread.php?p=235561#post235561
    http://www.porada.sk/showthread.php?p=235459#post235459
    Súhlasíte?
    Naposledy upravil Marína : 03.05.06 at 19:14

    fipina je offline (nepripojený) fipina

    fipina
    Každá téma s viac ako desiatimi príspevkami sa zvrháva úplne niekde inde, nikto nerešpektuje zadanú tému a málokedy v takejto téme dostanem odpoveď na moju otázku. Poraďáci si tam píšu jeden cez druhého. Som za poriadok v porade, no mali by ho dodržiavať aj ostatní. Nemyslíte ?

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    fipina
    Každá téma s viac ako desiatimi príspevkami sa zvrháva úplne niekde inde, nikto nerešpektuje zadanú tému a málokedy v takejto téme dostanem odpoveď na moju otázku. Poraďáci si tam píšu jeden cez druhého. Som za poriadok v porade, no mali by ho dodržiavať aj ostatní. Nemyslíte ?
    Myslíme si, a nesúhlasím celkom ani celkom s Tvojím stanoviskom. Cesta za poznaním nie je ľahká , ale P. Mihál si dal veľkú prácu a napr. v PoradaBlog rozobral všetky možné prípady ročného zúčtovania ZP. Dnes otvorím Poradu a na prvých dvoch stranách sú otvorené minimálne 4 nové témy na ročné zúčtovanie a každá zvášť a pri takom postupe s blížiacim sa termínom podania zúčtovania tu asi ani iné témy nebudú. Prosím pozri si PoradaBlog a som presvedčená, že odpoveď nájdeš.

    Ročné zúčtovanie ZP

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.