Zavrieť

Porady

Získanie praxe v účtovníctve

Dobrý deň, nájde sa tu niekto, kto by ma zaučil, pomohol v účtovníctve? Hľadám si robotu už dlhšie v tomto obore, ale všade chcú niekoľkoročnú prax alebo 3 cudzie jazyky. Budem robiť aj zadarmo. Bývam v Bratislave a jedná sa o komplex celé účtovníctvo zahrňujúce podvojné aj jednoduché účtovníctvo, aj mzdy. Z účtovníctva som maturoval, takže základy ovládam, tak isto ovládam aj program Omega.
Naposledy upravil Volch : 05.01.15 at 12:41
veronikasad bolo by vhodné uviesť aspoň okres a či ide o JU, PU alebo mzdy
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Volch doučovanie nepotrebujem, na internete je toho dosť. skôr potrebujem reálne vidieť ako to funguje v praxi od niekoho, kto sa v tom pohybuje už dlho a aby mi dal prípadne referencie, ktoré si môžem dať do životopisu. Na oplátku mu môžem robiť nejaké jednoduché, neskôr zložitejšie, účtovnícke a administratívne práce.
    veronikasad Neskúšal si absolvenstkú prax v účtovnej firme ?
    veronikasad Inak, nemyslím si, že doučovanie človeka z praxe ti môže uškodiť, zo školy si nabitý teoriou, ktorá je veľmi ďaleko od praxe ...
    Volch ide o to, že tým doučovaním získam iba ďalšie teoretické znalosti, nijak mi to nepomôže, keď si dám do životopisu, že chodím na doučovanie. Ja potrebujem získať reálnu prax, vďaka ktorej sa zamestnám. Lenže všade berú iba s praxou, preto hľadám niekoho, kto mi tú prax dá. , tá absloventská prax znie fajn idem si o tom niečo naštudovať, ďakujem.
    veronikasad Ak si evidovaný na UP - študuj

    http://www.upsvar.sk/sluzby-zamestna...?page_id=12940

    Treba osloviť účtovné firmy, teraz je na to vhodný čas.
    Volch Absolventská prax je, bohužiaľ, len pre absolventov denného štúdia. Ja som chodil večernou formou štúdia / diaľkovo / externe.
      zbaliť

    elinka11 je offline (nepripojený) elinka11

    elinka11
    ahoj ja mam svoju uctovnu firmu v ba ruzinove a hladam niekoho na vypomoc a kludne ta aj zaucim.robim uctovnictvo podvojne aj mzdy aj danove priznania 24 rokov. ak mas este zaujem napis mi alebo zavolaj na 0948/098678 dohodneme sa na stretnuti a uvidime. teším sa

    Získanie praxe v účtovníctve

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.