Zavrieť

Porady

Možem mat dva subežne pracovne pomery na plný uväzok?

Dobrý den, chcela by som sa opýtat čo potrebujem k tomu aby som mohla mat dva pracovne pomery u dvoch roznych zamestnavatelov (zdravotna sestra).
3 komentárov     zbaliť
veronikasad U každého budeš robiť 40 hod. týždenne ?
gani v terajšom mám 31,5 týždenne, mame skratenu prac. dobu a dvanasťhodinove smeny
veronikasad a v druhom ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    V prvom rade dosť síl na zvládnutie.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Áno, mozes. U rôznych zamestnávateľov.
    Ale časovo to bude náročne.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    gani A je treba aj nejaký suhlas zamestnavatelov? A ak ano, existuje nejake tlačivo na to?
    Tweety Nie, žiaden súhlas nepotrebuješ, snáď len v prípade, ak by si mala príjem z rovnakej činnosti, akou sa venuje zamestnáv. alebo pozri PZ, či tam nemáš nejaké obmedzenia..
    gani Ďakujem skusim pozrieť
      zbaliť

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    v prvom rade dosť síl - ako už tweety napísala. treba si ale pozrieť do svojej zmluvy, či nemáš tam nejaké obmedzenia??? - napr ak by si robila u konkurencie, mohlo by byť niečo. ak nemáš žiadne obmedzenia v tomto smere - nemusíš oznamovať (aj keď v tomto prípade by sa aspoň patrilo dať vedieť - ve´d dakedy aj budeš musieť prispôsobovať pracovnú dobu?)
    poznám jednu sestričku, čo robí aj na obvode aj na oddelení - ale nie je to sranda. (nieže na to pacienti doplatia!)
    gani Tak skusim prezriet svoju zmluvu, ale myslim že by o konkurenciu nemalo ist, i ked budem vykonavat ošetrovatelsku činnost ale každu v inom odbore. A myslim že skor mi to prida a zlepši moju pracu, pretože sa naučim zas niečo nove(teoria a prax su dve rozne veci :-) ) a trochu sa budem na svoju doterajšiu pracu pozerat inak. A samozrejme pokial to nebudem zvladat časovo necham si len jeden uvazok.

    Možem mat dva subežne pracovne pomery na plný uväzok?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.