Zavrieť

Porady

rada

S priateľom sme boli spolu asi 3 mesiace. Ale stále mi nesedelo niečo. A potom som urobila podlosť a pozrela som jeho mobil. Našla som komunikáciu s jeho bývalou, pričom do očí mi odprisahala, že s ňou nemá žiadny kontakt. Následne sme sa pohádali a po jeho prosení som "akože" uverila. Len že nie som ten typ ženy a vymyslela som si, že viem o jeho bývalej na základe emailov, ktoré mi ona poslala. Nakoniec, aby som to skrátila, si dal preveriť server a zistil, že nie sú žiadne emaily. Teraz sa so mnou rozišiel na základe toho, že ako som "ja" mohla hrať celý čas od prevalenia jeho klamstva obeť, lebo som klamárka a to som klamala aj jeho rodičom o tých emailoch, ale človek v amoku stratí zdravý rozum. Čo by som mohla teraz robiť...
Usporiadat
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

No, co mas robit? Zit dalej. Urcite najdes este volneho spoluziaka
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...v Košiciach sa vravelo onehdá :

" Za bričkou a čajou nikdy neutekaj. Vždy príde druhá ! "
0 0
sosak sosak

sosak je offline (nepripojený) sosak

A ešte mi objasni, ako dal preveriť server.
Neexistuje, jedine pri trestných činoch a to políciou.
1 0
kikuska1982 kikuska1982

kikuska1982 je offline (nepripojený) kikuska1982

to mi povedal, že si to preveril, lebo je centrálny server, kde sa uchováva naša firemná pošta a tak
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No to musí byť teda "veľké" zviera vo firme, keď má prístup k firemnému serveru.....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
No to musí byť teda "veľké" zviera vo firme, keď má prístup k firemnému serveru.....
Nemusí...
Stačí ak je správca siete, alebo jeho dobrý kamarát...a je vymalované.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

..o čo tu vôbec ide
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Pozri, asi nemáte k sebe vzájomnú dôveru, keď si mu klamala. Kľudne si mu teda mala povedať, že si mu lašovala po telefóne, lenže to si nechcela. Chcela si zostať Ty pekná a jemu vyčítať možno aj to, čo nikdy nespravil. Bude asi najlepšie, keď pôjdete od seba, len v druhom vzťahu sa pouč z prvého a neklam.
2 0
kikuska1982 kikuska1982

kikuska1982 je offline (nepripojený) kikuska1982

ja viem, že som klamala aj ja, ale to bola reakcia na jeho klamstvo, ale zbytočne to skrášľujem
1 0
sosak sosak

sosak je offline (nepripojený) sosak

misoft
No to musí byť teda "veľké" zviera vo firme, keď má prístup k firemnému serveru.....
Stačí, aby bol majiteľ firmy, čo je asi reálne.
0 1
kikuska1982 kikuska1982

kikuska1982 je offline (nepripojený) kikuska1982

nie je majiteľ, ale má kamarátov
len nechápem, čo sledoval
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kikuska1982
nie je majiteľ, ale má kamarátov
len nechápem, čo sledoval
Našla som komunikáciu s jeho bývalou, pričom do očí mi odprisahala, že s ňou nemá žiadny kontakt.
Ty si čo sledovala ?????
Komunikácia predsa nemusí nič znamenať...veď kontakt s bývalou môže byť aj na kamarátskej úrovni.
--------------------------------------
Len tak mimochodom...boli ste 3 mesiace a Ty si mu lustrovala mobil ?
Moja zlatá...tak si zapamätaj a zapíš za uši, že také niečo sa nerobí.
Moja manželka si po vyše 30 rokoch manželstva nedovolí do mojich vecí šáhnuť (mobil, peňaženka...a podobne) bez môjho vedomia a samozrejme, že to platí aj naopak.
2 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Začať nový vzťah, ktorý je bez dôvery, nie je to pravé orechové...ako sa zdá, obaja ste pochybili...v Tvojom prípadne by som tento vzťah ukončila a poučila sa do budúcnosti, že klamstvo má krátke nohy
0 0
Gabhus Gabhus

Gabhus je offline (nepripojený) Gabhus

O čo ide. Klamal on, klamala si Ty. To si myslíš že môže fungovať vzťah kde jeden druhému klame? Ako píše Juraj - sú veci, do ktorých si manželia ani po niekoľkých desiatkách rokov nelezú. Odtiaľ potiaľ je moje, odtiaľ potiaľ manželovo. Ak jeden alebo druhý toto nejako závažne poruší, prestáva existovať dôvera a potom to za veľa nestojí. To si chceš toho chlapa nasilu priviazať, ale ako. Priviažeš, on sa raz utrhne. Chytíš, priviažeš a tak dokola. Máš aj hrdosť? Z takéhoto vzťahu rýchlo preč - inak si Ťa chlapi veľmi vážiť nebudú a ťažko zoženieš niečo poriadne..... Inak držím palce.
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať