Zavrieť

Porady

Brigádnik a dohody

Dobrý deň, mal by som otázky ohľadne brigády študenta. Som na vysokej škole a pracujem v jednej nemenovanej spoločnosti, kde mám uzatvorenú Dohodu a Brigádnickej práci študenta. Odrobiť tam môžem podľa zmluvy ako je dané 20 hodín týždenne čiže za mesiac je to 80 hodín. Lenže táto spoločnosť v blízkej dobe ide otvárať druhú pobočku u nás v meste. Tak by som chcel vedieť ako to je, keď by som chcel ísť aj aj pracovať, jednalo by sa o tú istú firmu len s inou adresou výkonu práce. Môžem pracovať na jednu zmluvu kde by boli obidve miesta výkonu práce, kde by som mal zaplatených 80 hodín a ostatné hodiny by som mal zaplatené v rámci osobného ohodnotenie alebo nadčasou? Alebo môžem mať dve zmluvy o brigádnickej činnosti v jednej spoločnosti? alebo aké sú vlastne moje možnosti práce aj v druhej pobočke?
Ďakujem za vaše rady cením si ich.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jan Hrach je offline (nepripojený) Jan Hrach

    Jan Hrach
    DPBŠ môžeš mať iba jednu a musíš mať podpísané čestné prehlásenie, že nikde inde takúto zmluvu nemáš.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.