Zavrieť

Porady

Sľúbené povýšenie počas výpovednej lehoty je lepšie d To dať na papier?

Momentálne som 10 dní pred koncom výpovednej lehoty a zamestnávateľ V snahe udržať si ma mi ponúkol zvýšenie platu a o 3 mesiace povýšenie na lepšiu pozíciu nakoľko by sa mala rozširovať výroba. Existuje taká možnosť kde by sa mi zaviazal že tu pozíciu dostanem? Napríklad nejakú zaveznu zmluvu?
veronikasad odkedy by malo platiť to zvýšenie platu ? Pred skončením výpovednej doby ?
Kamilius Vlastne až od nasledujúceho mesiaca...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    No napr.dodatok k PZ so zvýšením mzdy.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Kamilius Ďakuje za radu to by som vyriešil zvýšenie mzdy ale ako riešiť sľúbené povýšenie ? Bola by aj nato nejaká rada? A ešte raz dakujem☺
    Tweety veď môžeš už teraz podpísať dodatok , ktorý bude platiť o tri mesiace
    Kamilius Áno už mi to zaplo.. asi ešte spím. Idem to skúsiť po riešiť dúfam že to budú akceptovať lebo inak asi nieje O čom mám totižto už inú prácu ktorá je lepšia ako teraz čo mám ale nie až tak ako práca ktorú mi sľubujú nerád by som urobil krok zlým smerom
    Tweety všetko je o dohode
    veronikasad ak má byť zvýšenie platu od 1.2. a preradenie o tri mesiace, rieš každé z nich samostatnou Dohodou o zmene pracovnej zmluvy.
      zbaliť

    Sľúbené povýšenie počas výpovednej lehoty je lepšie d To dať na papier?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.