Zavrieť

Porady

vedenie obecnej pokladne

Dobry den, chcem sa spytat ci ma niekto skusenosti s vedenim obecnej pokladne. Potrebujem totiz poradit, prijem do pokladne na jednu potvrdenku mozem mat max 300 €, no pri predaji kuponov na vyvoz TKO tuto sumu pravidelne v prvych dvoch mesiacoch prekrocim. Kolegyna mi povedala ze si mam vytvorit nieco ako dodatok, ze mi starosta schvaluje aj vyssiu sumu prijmu ako 300 € no neviem tu nikde nic podobne najst, takze neviem ako to formulovat a ci vobec to moze byt ako dodatok alebo co, kedze sa v zakonoch nevyznam a som tu zamestnana len na zastupovanie. Dakujem za tipy
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    merry123789 Dakujem, napadol ma aj google ale nemala som spravnu formulaciu, este raz dakujem pomohla si mi
    merry123789 No takze po celom dni stravenom na nete ci googli akosi nemozem najst kde auditorka vzala sumu 300 € ako limit prijmu do pokladne na jeden doklad. Takze to asi vzdavam )
    Papierniková Robím pre samosprávu už 10 rokov, ale nikdy som nepočula o limite na príjem v pokladni. Limitovaný môže byť denný finančný zostatok pokladne tzv. finančný limit pokladne, po prekročení ktorého je nutné odviesť peniaze do banky tak, aby limit nebol prekročený. Výšku limitu je potrebné upraviť v internej smernici.
      zbaliť

    vedenie obecnej pokladne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.