Zavrieť

Porady

Pehy- ako sa ich zbavit?

Pehy
Prosím poraďte mi ako sa mám čo najrýchlejšie zbaviť tých hnusnych pieh .. nenávidím ich . Ďakujem za rady
Naposledy upravil ivka70 : 29.01.15 at 18:29
7 komentárov     zbaliť
Mila123 koľko máš rokov?
misoft Predpoklad: 10-15 r.
natyass100 13
misoft Hele! @natyass100 - kukni sa na Táňu Pauhofovú - ryšavá, pehatá - a filmovými divákmi zbožňovaná.... práve tie pehy a vlasy ona najviac využíva - sú jej plusom.
natyass100 Ale ja sa ich potrebujem zbaviť
Chobot Pieh sa nedá zbaviť!!! Neidú ani vypáliť, ani vybieliť. Je to tvoja koža, jedine že by si sa z nej zvliekla.
erik555 povedz mamke, aby s tym niecom urobila...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    nič si z toho nerob (aj tak s tým nič nespravíš). Mimochodom, časom to prejde, pehy nie sú chyba krásy. A pehy má väčšinou jeden druh dievčat, ktoré sú v tejto lokalite obľúbené (a existuje o nich samostatná sekcia vtipov )
    Keď budeš staršia, prídeš na to, že sa to dá skryť make-upom. Zatiaľ to nie je podstatné. Ak sa ti kvôli tomu smejú, nič si z toho nerob. Ak by si nemala pehy, našli by si niečo iné, na čom by sa smiali.

    foresterbig je offline (nepripojený) foresterbig

    foresterbig
    Mne s náhodou pehaté baby páčia a dokonca aj ryšavé ovšem keď tam nije všetko ostatné zlé :-)

    Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

    Som Anika61
    V tomto veku vela dievcat by na sebe najradsej vsetko vymenilo...riesia nohy,vlasy,usi...si v puberte a telo prechadza zmenou aj stav pokozky sa zmeni-pehy mozno nezmiznu,ale zmeni sa tvoje vnimanie...ja si myslim,ze pehy su celkom sexi...ak ich az tak nenavidis,pouzi jemny pletovy puder/len co potom v dvadsiatke?/
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lujza.j Ja ju chapem nemam pehy..ale trpela som ako pes v jej veku a este zopar rokov,ale pre ine.....
    Anika61 Aj ja to chapem:-) dievca sa chce pacit prave v jej veku...a prejde este vela casu kym si uvedomi vlastne hodnoty...ja som tiez riesila velke''prsia-co by som dnes dala za take:-) :-) :-)
    lujza.j No je nahnevana na cely svet preco zrovna ona...isto nik pehy naokolo nema....mozno aj posmešky....decka vedia byt protivne....
      zbaliť

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    Pozri sa na túto úžasnú herečku:http://www.sms.cz/osoba/marlene-jobertova
    Podľa teba je to nedostatok krásy,ale môžeš z toho urobiť prednosť.Si proste "jarný typ".

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    Počkaj ešte 3-4 roky a uvidíš, že sa nájde chlapčisko, ktorý bude z tých tvojich pieh unesený...

    Nezúfaj. Hlavu hore.

    bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

    bjuty smis
    Nauč sa s nimi žiť...
    nauč sa mať ich rada...

    daj si poradiť, ako sa máš upravovať, aký make.up a sprav z nich výhodu...

    Ver tomu, že 99,99% chlapcov, ak sa im budeš páčiť tvoje pehy určite neodradia...

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Vobec to neries,nauc sa mat samu seba rada,taku,aka si. Ja tiez povazujem pehy za mile a sexi.
    Ver,ze kazda baba v tojom veku ma mindraky z niecoho,co sa jej na jej tele nepaci.

    Urob z tych pieh svoju prednost! Uvidis, ze aj tvoje okolie ich bude akceptovat a vobec si ich nebude uvedomovat.
    Vies,kolko znamych a krasnych hereciek,ci modeliek ma pehy? A este ich aj s hrdostou ukazuju

    Pehy- ako sa ich zbavit?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.