Zavrieť

Porady

otázka z neurológie

dobrý deň, mal som semester neurológie a pamätám si jednu informáciu - a to že žiadna osoba nie je schopná zámerne - s úmyslom sebe sama kusnúť do pery aby bola rana hlboká do krvi. Pamätám si to správne?
4 komentárov     zbaliť
jslancik to je teraz test, aby sme sa ako blbí pokúšali ohryznúť do krvi? Mne sa to teda nepodarilo
arizona preco sa nespytas spoluziakov,alebo prednasajuceho? Na Poradu moc neurologov nechodi :-D
kopretinka ja sa nečudujem,že to zdravotníctvo vyzerá tak,ako vyzerá
tannenkau ešte že si nepokračovallll
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Možno by pomohlo vyskúšať to najprv na sebe, čo povieš? Správna odpoveď by bola z prvej ruky. ( jazyka)

    Hlasovalo 6 pouzivatelov

    Užitočné (6)
    Anika61, Žabinka, arizona, kopretinka, marjankaj, IIla
    6

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    dobrý deň, mal som semester neurológie a pamätám si jednu informáciu - a to že žiadna osoba nie je schopná zámerne - s úmyslom sebe sama kusnúť do pery aby bola rana hlboká do krvi. Pamätám si to správne?
    Sia barátom...odpovedám v opačnom poradí. Ale podotýkam, že nie som vyučený lekár...ja len s praxe a počutia...
    1. Či si správne pamätáš, to je vedľajšie.
    2. Mýliš sa v tom tvrdení...je plno jednincov, ktorí zámerne iné veci robia, ako je len smiešne kusnutie sa do vlastnej pery.
    Existujú jedinci, ktorí si zámerne odfaklia kúsok článka prsta (alebo aj celý) zo zištných dôvodov.
    Druhý príklad sú príslušníci Jakuzy, ktorí si musia za trest prst odrezať rituálnym spôsobom...
    Ďalší sú tí jedinci z Filipín, ktorí sa dobrovoľne nechávajú ukrižovať.
    3. Buď si zopakuj semester, alebo prednášajúci je o ničom...

    P.S.:
    To na ktorú vysokú školu chodíš ???
    buchač NEUŽITOČNÁ ...ba dokonca stupídna je otázka !

    vicktor je offline (nepripojený) vicktor

    ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
    Tak volakedy mi zubarka povedala, aby som daval velky pozor a nerozhryzol si lice zvnutra (po lokalnej anesteze) - ale je pravda, ze toto by bolo z neopatrnosti a nie umyselne.
    Ale kusnut si do jazyka je nic oproti takemu harakiri.
    tannenkau Záleží iba na sile presvedčenia
    Peggynka 17.04.15 08:15 odstránil(a) z Porady

    otázka z neurológie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.