Zavrieť

Porady

Obnova nudzoveho rezimu

Zdravim,
mam poskodeny ovladac grafickej karty. Po starte Windows XP mi nabehne cierna obrazovka. Chcel som preinstalovat ovladac cez nudzovy rezim, ale ten mi nefunguje. Vybral som HDD a vlozil do druheho PC, takze mam k nemu pristup. Vie mi niekto poradit ako obnovit subory nudzoveho rezimu?
maen je to graficka karta integrovana na zakladnej doske?
v pripade ze mate aj viac vystupov odskusali ste vsetky?
pri bootovani Vam zobrazuje nieco alebo aj tam je uplne cierna obrazovka?

S pozdravom Peter Szajko (0917 766 554, info@tapi.sk, www.tapi.sk)
Robert Vraňuch graficka karta je ASUS PCi-expres, pri bootovani nabehne logo Windows, cely system sa nacita a ked sa ma zobrazit obrazovka pre zadanie hesla vtedy sa to zmeni na ciernu obrazovku.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    maen je offline (nepripojený) maen

    profesionál v oblasti elektronických zabezpečovacích systémov a registračných pokladníc ...viac maen
    skuste pri boote stlacat F8 a nasledne vybrat z moznosti VGA mod, tu by Vam malo dovolit aj bez drivera sice len v 640x480 rozliseni ale to by malo stacit na reinstalaciu drivera
    Robert Vraňuch skusil som VGA mod ale stale ta ista chyba.
    Neda sa nieco zmenit v suboroch "boot.ini" alebo "win.ini"?
    Alebo nejake bootovacie CD z ktoreho by som mohol nainstalovat ovladac?
    maen ked uz ani takto to nejde odporucal by som stiahnut si knoppix http://www.knoppix.org/ - je to free zdarma vypalit na cd a nabootovat, nasledne odzalohovat data a reinstalovat OS, nakolko velka pravdepodobnost ze mate bud zavireny alebo chybny system32.

    Obnova nudzoveho rezimu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.