Zavrieť

Porady

Preberame uctovnictvo

Idem preberat doklady po predchazajuce uctovnicke, na co si dat pozor? Co bysme si mali pohlidat, aby nam nezabudla dat? Predpokládám, ze bude robit problemy a naschvaly
. Lebo doklady nam ide predat az na zaklade sudnej vyzvy..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Janiela je offline (nepripojený) Janiela

    jednoduchý človek, ako ostatní ...viac Janiela
    Najprv by som sa presvedčila, či má všetko uhradené -myslím, či je nie je dotyčný niečo dlžný. Neviem si predstaviť, prečo ináč by žiadala súdnu výzvu.Preberiete na základe protokolu.
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    nika.sum ja len tak mimo, mam znameho, ktoremu uctovnicka odmieta dat vsetky vystupy, neskutocny bordel mu v ucte nechala a uhradene ma vsetky faktury a v krasnych vyskach...
    Janiela i to sa stáva, môže naťahovať čas a potom žeby dovtedy "rýchlo dorobila"?? Dnes je všetko možné, chyba môže byť na strane účtovníčky, ale aj podnikateľa, ťažko súdiť, keď nevieme podrobnosti
    nika.sum toto je zial o inom, ja robim rekonstrukciu roku 2014 a ona odmieta dodat zavierku 2013, ziadala som aspon HKAE, aby som vedela nahodit pociatocne stavy a odmieta komunikovat....neviem, este som sa s tym nestretla a naozaj neviem co s tym urobit. A faktury mala naozaj uhradene, zvlastny pripad....nie na takuto komunikaciu
    Janiela toto by možno čiastočne pomohlo, ináč neviem
    http://www.registeruz.sk/cruz-public...y/simplesearch
    nika.sum dakujem, k samotnym vykazom - zavierke sme a dostali, len to je naozaj ciastocne, presne z toho nevycitam zostatky na uctoch.....uz len pri nahadzovani faktur prijatych mam problem, narazila som hned v januari na tie co sa tykali roku 2013, ci ich dala na 326 neviem a proste velaaa nezrovnalosti....uvidime, musime dat odklad a nejako to vyriesit, ale nieco sa snad podari pomocou odovzdanej zavierky...
    klerak prestali komunikovať.. a odmietli vydať doklady.. preto sa to riešilo súdnou cestou..

    No ja vobec neviem, či urobili ÚZ za r. 13, lebo v RUZ ani v ORSR nie... a napr. kedď uvede v protokole, že predává ÚZ.. tak predá iba výkazy a vybavené.. ale já si pod ÚZ predstavujem aj iné podklady.. ako hlavnú knihu, inventarizáiu a iné..
    Nevieme, či podavali DPH, aj keď bolo 0..
    nika.sum no toto budem riesit aj ja, tiez sa nedostanem k ostatnym podkladom UZ, iba to co bolo odovzdane na DU....
      zbaliť

    Preberame uctovnictvo

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.