Zavrieť

Porady

Grafická karta problém s inštaláciou

Zdravim mam taky jeden problem . Nedávno som si kúpil novú grafickú kartu AMD Radeon R7 250X spolu s novým zdrojom a základnou doskou B85N PHOENIX GIGABYTE . Všetko som zapojil nainštaloval a beži ak ma okrem grafickej karty . Vždy pri inštalaci mi vyhodí problem : Spravce instalace aplikace AMD Catalyst:

Konečný stav: Neúspěch
Verze položký: 8.0.915.0
Velikost: 20 MB

Chybové správy : instalace aplikace: chyba instalace baličku.
Neviem čo mám robit. Za každú odpoved ĎAKUJEM.

OS: Windows 7
Procesor : Intel Core i5 3.20ghz
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    A starý ovládač (zo starej grafiky) si odobral?
    Ovládač (predpokladám - stolný PC) nájdeš na stránke výrobcu grafickej karty.
    Takže najskôr je potrebné odobrať zo systému starú grafiku. Až potom sa inštaluje nová grafika (vrátane ovládača).
    Pokiaľ to nechce v normálnom režime - skúsiť to cez Safe Mode. Inštalácia by mala prebehnúť (ale nebude sa dať nastavovať - Safe Mode pracuje len v defaultnom nastavení) - ak zahlási OK pri inštalácii - reštart a normálny nábeh systému - ovládač by mal pracovať.
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Dejff125 No odinštaloval som staru grafiku ( mal som tam intel hd graphics 4600 ) skusim to teda cez ten SM
    misoft Jááááááj - tak je to jasné - Intel HD Graphic je integrovaná grafika. Tá sa musí v BIOSe deaktivovať, keď sa nainštaluje ovládač. Inak bude stále hľadať tú Intel.
    Ovládač AMD http://www.amd.com/en-us/products/graphics/desktop/r7
    resp.
    http://support.amd.com/en-us/download/
    Dejff125 deaktivoval som ju v biose , ale teraz mám čiernu obrazovku .
    Dejff125 a teraz sa ako dostanem naspat do biosu ?
    misoft Resetni ho. Vyber baterku na cca 1 min.(môže i dlhšie do 5min), založ a spusti. BIOS sa resetne do základných nastavení.
    Dejff125 ok funguje to .som v biose
    Dejff125 windows error recovery , nemožem sa zase dostat do windowsu . skušal som sa tam dostat ale nejde to.
      zbaliť

    Grafická karta problém s inštaláciou

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.